KBSL · 19. Hafta · 2018-2019 · 16 Şubat 2019 00:00

65 - 94

Mersin BŞB. ilk çeyreği 28-12 kazanarak maçı erken kopardı. İzmit Belediyespor ikinci yarıda 40-38 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 12 | 13 | 25 | 15 | 65 |
| Mersin BŞB. | 28 | 28 | 23 | 15 | 94 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.7 sezon ort. 76.1 | Tempo | 82.7 sezon ort. 74.9 |
| Hücum | ||
76.7 sezon ort. 100.0 | 100 hücumda sayı | 116.6 sezon ort. 107.9 |
46.1% sezon ort. 49.2% | eFG% | 64.1% sezon ort. 52.0% |
24.0% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 21.2% sezon ort. 15.8% |
16.3% sezon ort. 27.4% | Hücum ribaundu % | 32.1% sezon ort. 30.1% |
20.3% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 26.6% |
29.7% sezon ort. 34.4% | Üçlük payı | 42.2% sezon ort. 37.5% |
| Savunma | ||
116.6 sezon ort. 99.7 | 100 savunmada yenen sayı | 76.7 sezon ort. 91.8 |
64.1% sezon ort. 49.4% | Rakip eFG% | 46.1% sezon ort. 44.5% |
21.2% sezon ort. 18.3% | Zorlanan top kaybı | 24.0% sezon ort. 18.4% |
32.1% sezon ort. 30.2% | Rakip hücum ribaundu % | 16.3% sezon ort. 31.1% |
23.4% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 23.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Talay Mersin BŞB. · 28 dk+13.1 PIR
- Sasa Cado Mersin BŞB. · 21 dk+13.0 PIR
- Gintare Petronyte Mersin BŞB. · 26 dk+12.4 PIR
- Marina Bas İzmit Belediyespor · 33 dk+6.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexa Nicole Hart İzmit Belediyespor · 16 dk−17.9 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran İzmit Belediyespor · 31 dk−11.0 PIR
- Melek Selçok İzmit Belediyespor · 29 dk−7.8 PIR
- Deniz Aygül Mersin BŞB. · 12 dk−6.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gonca Karataş 100 sayı barajını geçti
- Melek Selçok 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 84.7 | 82.7 | 76.7 | 46.1% | 24.0% | 16.3% | 20.3% | 116.6 | 64.1% | 21.2% | 67.9% | 23.4% | -39.9 |
| Mersin BŞB. | 80.6 | 82.7 | 116.6 | 64.1% | 21.2% | 32.1% | 23.4% | 76.7 | 46.1% | 24.0% | 83.7% | 20.3% | +39.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 25/64 (%39.1) | Saha İçi Şut | 37/64 (%57.8) |
| 16/45 (%35.6) | 2 Sayı | 29/37 (%78.4) |
| 9/19 (%47.4) | 3 Sayı | 8/27 (%29.6) |
| 6/13 (%46.2) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 26 | Ribaund | 45 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 14 | Asist | 26 |
| 8 | Top Çalma | 11 |
| 3 | Blok | 6 |
| 22 | Top Kaybı | 19 |
| 19 | Faul | 16 |
| 48 | Verimlilik (PIR) | 133 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.11.2018Mersin BŞB. 90-74 İzmit Belediyespor
- 15.02.2019İzmit Belediyespor 65-94 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.