KBSL · 17. Hafta · 2018-2019 · 3 Şubat 2019 00:00

65 - 123

Mersin BŞB. 3. çeyreği 33-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 17 | 19 | 8 | 21 | 65 |
| Mersin BŞB. | 24 | 33 | 33 | 33 | 123 |
| Canik BLD. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
86.6 sezon ort. 80.3 | Tempo | 86.6 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
74.9 sezon ort. 86.2 | 100 hücumda sayı | 142.6 sezon ort. 106.8 |
44.5% sezon ort. 42.4% | eFG% | 65.9% sezon ort. 51.8% |
28.2% sezon ort. 17.4% | Top kaybı oranı | 10.0% sezon ort. 16.2% |
22.0% sezon ort. 25.9% | Hücum ribaundu % | 41.2% sezon ort. 29.8% |
17.2% sezon ort. 17.5% | Serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 27.1% |
32.8% sezon ort. 39.0% | Üçlük payı | 24.7% sezon ort. 38.3% |
| Savunma | ||
142.6 sezon ort. 115.8 | 100 savunmada yenen sayı | 74.9 sezon ort. 91.9 |
65.9% sezon ort. 53.6% | Rakip eFG% | 44.5% sezon ort. 44.5% |
10.0% sezon ort. 12.9% | Zorlanan top kaybı | 28.2% sezon ort. 18.3% |
41.2% sezon ort. 35.8% | Rakip hücum ribaundu % | 22.0% sezon ort. 30.8% |
14.1% sezon ort. 16.8% | Rakip serbest atış oranı | 17.2% sezon ort. 23.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Asena Yalçın Mersin BŞB. · 20 dk+14.8 PIR
- Ivon Anderson Mersin BŞB. · 32 dk+14.6 PIR
- Özge Karataş Mersin BŞB. · 18 dk+14.4 PIR
- Deniz Aygül Mersin BŞB. · 28 dk+12.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Candide Öztürk Canik BLD. · 38 dk−11.1 PIR
- Kai Afi James Canik BLD. · 21 dk−6.7 PIR
- Deniz Çolakoğlu Canik BLD. · 36 dk−1.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Deniz Aygül 100 sayı barajını geçti
- Gonca Karataş 100 ribaund barajını geçti
- Ivon Anderson 500 sayı barajını geçti
- Gintare Petronyte 1.500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 86.8 | 86.6 | 74.9 | 44.5% | 28.2% | 22.0% | 17.2% | 142.6 | 65.9% | 10.0% | 58.8% | 14.1% | -67.7 |
| Mersin BŞB. | 86.3 | 86.6 | 142.6 | 65.9% | 10.0% | 41.2% | 14.1% | 74.9 | 44.5% | 28.2% | 78.0% | 17.2% | +67.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 24/64 (%37.5) | Saha İçi Şut | 51/85 (%60.0) |
| 15/43 (%34.9) | 2 Sayı | 41/64 (%64.1) |
| 9/21 (%42.9) | 3 Sayı | 10/21 (%47.6) |
| 8/11 (%72.7) | Serbest Atış | 11/12 (%91.7) |
| 29 | Ribaund | 46 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 18 | Asist | 42 |
| 5 | Top Çalma | 17 |
| 2 | Blok | 2 |
| 27 | Top Kaybı | 10 |
| 11 | Faul | 11 |
| 49 | Verimlilik (PIR) | 185 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Canik BLD. 0, Mersin BŞB. 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.11.2018Mersin BŞB. 90-70 Canik BLD.
- 02.02.2019Canik BLD. 65-123 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.