KBSL · 25. Hafta · 2017-2018 · 8 Nisan 2018 00:00

102 - 62

Mersin BŞB. ilk çeyreği 28-10 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mersin BŞB. | 28 | 28 | 22 | 24 | 102 |
| Samsun Canik BLD. | 10 | 11 | 16 | 25 | 62 |
| Mersin BŞB. | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.5 sezon ort. 72.3 | Tempo | 75.5 sezon ort. 72.1 |
| Hücum | ||
136.6 sezon ort. 100.5 | 100 hücumda sayı | 81.2 sezon ort. 89.6 |
55.3% sezon ort. 45.7% | eFG% | 47.3% sezon ort. 43.1% |
9.6% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 21.9% sezon ort. 15.5% |
46.3% sezon ort. 33.7% | Hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 28.4% |
29.3% sezon ort. 26.5% | Serbest atış oranı | 33.9% sezon ort. 19.1% |
38.7% sezon ort. 35.5% | Üçlük payı | 21.4% sezon ort. 28.1% |
| Savunma | ||
81.2 sezon ort. 99.0 | 100 savunmada yenen sayı | 136.6 sezon ort. 99.9 |
47.3% sezon ort. 45.4% | Rakip eFG% | 55.3% sezon ort. 47.3% |
21.9% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 9.6% sezon ort. 16.3% |
17.1% sezon ort. 31.5% | Rakip hücum ribaundu % | 46.3% sezon ort. 31.9% |
33.9% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 29.3% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Krystal Victoria Thomas Mersin BŞB. · 19 dk+17.7 PIR
- Aija Jurjane Mersin BŞB. · 17 dk+17.3 PIR
- Bria Nicole Hartley Mersin BŞB. · 21 dk+12.5 PIR
- Marica Gajic Mersin BŞB. · 14 dk+9.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 26 dk−4.7 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Samsun Canik BLD. · 17 dk−4.4 PIR
- Duygu Ekşi Samsun Canik BLD. · 23 dk−4.4 PIR
- Jo Anna Jamelia Donley Smith Samsun Canik BLD. · 27 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mersin BŞB. | 74.7 | 75.5 | 136.6 | 55.3% | 9.6% | 46.3% | 29.3% | 81.2 | 47.3% | 21.9% | 82.9% | 33.9% | +55.4 |
| Samsun Canik BLD. | 76.4 | 75.5 | 81.2 | 47.3% | 21.9% | 17.1% | 33.9% | 136.6 | 55.3% | 9.6% | 53.7% | 29.3% | -55.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mersin BŞB. | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| 36/75 (%48.0) | Saha İçi Şut | 25/56 (%44.6) |
| 25/46 (%54.3) | 2 Sayı | 22/44 (%50.0) |
| 11/29 (%37.9) | 3 Sayı | 3/12 (%25.0) |
| 19/22 (%86.4) | Serbest Atış | 9/19 (%47.4) |
| 48 | Ribaund | 28 |
| 19 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 31 | Asist | 16 |
| 14 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 4 |
| 9 | Top Kaybı | 18 |
| 19 | Faul | 19 |
| 146 | Verimlilik (PIR) | 57 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Mersin BŞB. 5, Samsun Canik BLD. 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.12.2017Samsun Canik BLD. 70-76 Mersin BŞB.
- 07.04.2018Mersin BŞB. 102-62 Samsun Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.