WbInsight

KBSL · 21. Hafta · 2018-2019 · 12 Mart 2019 00:00

Fenerbahçe ilk çeyreği 24-14 kazanarak maçı erken kopardı. Botaş ikinci yarıda 37-35 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe2424221383
Botaş1419201770
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriBotaş
Tempo
70.3
sezon ort. 70.5
Tempo
70.3
sezon ort. 71.3
Hücum
117.2
sezon ort. 113.4
100 hücumda sayı
100.4
sezon ort. 99.5
58.9%
sezon ort. 54.7%
eFG%
50.9%
sezon ort. 48.0%
14.5%
sezon ort. 14.8%
Top kaybı oranı
18.2%
sezon ort. 15.4%
17.2%
sezon ort. 34.0%
Hücum ribaundu %
21.9%
sezon ort. 28.1%
35.7%
sezon ort. 21.4%
Serbest atış oranı
22.8%
sezon ort. 20.8%
35.7%
sezon ort. 32.8%
Üçlük payı
31.6%
sezon ort. 36.6%
Savunma
100.4
sezon ort. 88.7
100 savunmada yenen sayı
117.2
sezon ort. 87.9
50.9%
sezon ort. 43.7%
Rakip eFG%
58.9%
sezon ort. 43.8%
18.2%
sezon ort. 15.9%
Zorlanan top kaybı
14.5%
sezon ort. 18.8%
21.9%
sezon ort. 22.0%
Rakip hücum ribaundu %
17.2%
sezon ort. 28.5%
22.8%
sezon ort. 20.3%
Rakip serbest atış oranı
35.7%
sezon ort. 21.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.