KBSL · 17. Hafta · 2018-2019 · 2 Şubat 2019 00:00
Botaş 3. çeyreği 26-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellona Kayseri Basketbol | 19 | 14 | 16 | 23 | 72 |
| Botaş | 23 | 17 | 26 | 20 | 86 |
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.7 sezon ort. 74.5 | Tempo | 66.7 sezon ort. 71.4 |
| Hücum | ||
108.0 sezon ort. 94.9 | 100 hücumda sayı | 129.1 sezon ort. 98.6 |
56.7% sezon ort. 48.0% | eFG% | 59.4% sezon ort. 47.7% |
20.6% sezon ort. 19.8% | Top kaybı oranı | 10.0% sezon ort. 15.6% |
36.7% sezon ort. 30.4% | Hücum ribaundu % | 35.1% sezon ort. 27.7% |
42.3% sezon ort. 31.3% | Serbest atış oranı | 8.7% sezon ort. 21.3% |
28.8% sezon ort. 31.9% | Üçlük payı | 46.4% sezon ort. 36.1% |
| Savunma | ||
129.1 sezon ort. 103.3 | 100 savunmada yenen sayı | 108.0 sezon ort. 88.3 |
59.4% sezon ort. 50.5% | Rakip eFG% | 56.7% sezon ort. 43.9% |
10.0% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 20.6% sezon ort. 18.7% |
35.1% sezon ort. 28.3% | Rakip hücum ribaundu % | 36.7% sezon ort. 28.0% |
8.7% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 42.3% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra Erat Botaş · 23 dk+13.1 PIR
- Luca Ivankovic Bellona Kayseri Basketbol · 33 dk+9.0 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 26 dk+7.3 PIR
- Olcay Çakır Turgut Botaş · 26 dk+6.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Odyssey Celeste Sims Bellona Kayseri Basketbol · 36 dk−15.0 PIR
- Ifunanya Debbie Ibekwe Bellona Kayseri Basketbol · 36 dk−6.2 PIR
- Tijana Krivacevic Botaş · 23 dk−3.9 PIR
- Melis Gülcan Botaş · 16 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bellona Kayseri Basketbol | 66.7 | 66.7 | 108.0 | 56.7% | 20.6% | 36.7% | 42.3% | 129.1 | 59.4% | 10.0% | 64.9% | 8.7% | -21.1 |
| Botaş | 66.6 | 66.7 | 129.1 | 59.4% | 10.0% | 35.1% | 8.7% | 108.0 | 56.7% | 20.6% | 63.3% | 42.3% | +21.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 27/52 (%51.9) | Saha İçi Şut | 33/69 (%47.8) |
| 22/37 (%59.5) | 2 Sayı | 17/37 (%45.9) |
| 5/15 (%33.3) | 3 Sayı | 16/32 (%50.0) |
| 13/22 (%59.1) | Serbest Atış | 4/6 (%66.7) |
| 35 | Ribaund | 32 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 15 | Asist | 18 |
| 4 | Top Çalma | 10 |
| 4 | Blok | 5 |
| 16 | Top Kaybı | 8 |
| 15 | Faul | 19 |
| 80 | Verimlilik (PIR) | 105 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Bellona Kayseri Basketbol 2, Botaş 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.11.2018Botaş 78-60 Bellona Kayseri Basketbol
- 01.02.2019Bellona Kayseri Basketbol 72-86 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

