KBSL · 14. Hafta · 2018-2019 · 12 Ocak 2019 00:00
Çukurova Basketbol 3. çeyreği 31-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çukurova Basketbol | 26 | 19 | 31 | 21 | 97 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 19 | 20 | 15 | 12 | 66 |
| Çukurova Basketbol | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.5 sezon ort. 75.3 | Tempo | 77.5 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
123.7 sezon ort. 113.0 | 100 hücumda sayı | 86.1 sezon ort. 95.7 |
70.6% sezon ort. 56.6% | eFG% | 44.2% sezon ort. 48.5% |
20.1% sezon ort. 16.8% | Top kaybı oranı | 20.5% sezon ort. 19.8% |
23.1% sezon ort. 34.3% | Hücum ribaundu % | 26.8% sezon ort. 30.8% |
15.9% sezon ort. 19.7% | Serbest atış oranı | 36.7% sezon ort. 31.4% |
47.6% sezon ort. 34.7% | Üçlük payı | 35.0% sezon ort. 31.6% |
| Savunma | ||
86.1 sezon ort. 87.2 | 100 savunmada yenen sayı | 123.7 sezon ort. 103.4 |
44.2% sezon ort. 44.1% | Rakip eFG% | 70.6% sezon ort. 50.1% |
20.5% sezon ort. 19.7% | Zorlanan top kaybı | 20.1% sezon ort. 15.7% |
26.8% sezon ort. 24.9% | Rakip hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 28.7% |
36.7% sezon ort. 22.0% | Rakip serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 21.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Şaziye İvegin Üner Çukurova Basketbol · 22 dk+9.0 PIR
- Gökşen Fitik Çukurova Basketbol · 13 dk+8.0 PIR
- Kim Mestdagh Çukurova Basketbol · 25 dk+7.5 PIR
- Astou Ndour Çukurova Basketbol · 25 dk+6.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic Bellona Kayseri Basketbol · 24 dk−12.9 PIR
- Odyssey Celeste Sims Bellona Kayseri Basketbol · 31 dk−7.1 PIR
- Gamze Takmaz Bellona Kayseri Basketbol · 36 dk−6.0 PIR
- Kelsey Bone Çukurova Basketbol · 22 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çukurova Basketbol | 78.4 | 77.5 | 123.7 | 70.6% | 20.1% | 23.1% | 15.9% | 86.1 | 44.2% | 20.5% | 73.2% | 36.7% | +37.7 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 76.7 | 77.5 | 86.1 | 44.2% | 20.5% | 26.8% | 36.7% | 123.7 | 70.6% | 20.1% | 76.9% | 15.9% | -37.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çukurova Basketbol | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| 37/63 (%58.7) | Saha İçi Şut | 24/60 (%40.0) |
| 22/33 (%66.7) | 2 Sayı | 19/39 (%48.7) |
| 15/30 (%50.0) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 13/22 (%59.1) |
| 36 | Ribaund | 31 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 35 | Asist | 18 |
| 12 | Top Çalma | 11 |
| 3 | Blok | 1 |
| 17 | Top Kaybı | 18 |
| 21 | Faul | 14 |
| 138 | Verimlilik (PIR) | 64 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Çukurova Basketbol 3, Bellona Kayseri Basketbol 4 galibiyet aldı.
- 2018-2019 · Bellona Kayseri Basketbol 69-73 Çukurova Basketbol
- 2017-2018 · Çukurova Basketbol 68-58 Bellona Kayseri Basketbol
- 2017-2018 · Bellona Kayseri Basketbol 78-81 Çukurova Basketbol
- 2016-2017 · Bellona Kayseri Basketbol 84-82 Çukurova Basketbol
- 2016-2017 · Çukurova Basketbol 68-77 Bellona Kayseri Basketbol


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 14.10.2018Bellona Kayseri Basketbol 69-73 Çukurova Basketbol
- 11.01.2019Çukurova Basketbol 97-66 Bellona Kayseri Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

