KBSL · 20. Hafta · 2018-2019 · 24 Şubat 2019 00:00
Botaş ilk çeyreği 21-11 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 21 | 19 | 19 | 17 | 76 |
| İzmit Belediyespor | 11 | 14 | 11 | 17 | 53 |
| Botaş | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.2 sezon ort. 71.3 | Tempo | 68.2 sezon ort. 76.6 |
| Hücum | ||
108.9 sezon ort. 99.2 | 100 hücumda sayı | 79.5 sezon ort. 99.7 |
50.0% sezon ort. 48.0% | eFG% | 33.6% sezon ort. 49.7% |
11.9% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 10.2% sezon ort. 16.2% |
35.0% sezon ort. 27.7% | Hücum ribaundu % | 27.9% sezon ort. 26.9% |
5.6% sezon ort. 21.4% | Serbest atış oranı | 36.1% sezon ort. 19.6% |
48.6% sezon ort. 36.0% | Üçlük payı | 16.4% sezon ort. 34.9% |
| Savunma | ||
79.5 sezon ort. 89.1 | 100 savunmada yenen sayı | 108.9 sezon ort. 100.1 |
33.6% sezon ort. 44.6% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 50.0% |
10.2% sezon ort. 19.0% | Zorlanan top kaybı | 11.9% sezon ort. 18.7% |
27.9% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 35.0% sezon ort. 30.0% |
36.1% sezon ort. 21.2% | Rakip serbest atış oranı | 5.6% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elizabeth Williams Botaş · 28 dk+15.5 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran İzmit Belediyespor · 40 dk+14.8 PIR
- Olcay Çakır Turgut Botaş · 27 dk+11.3 PIR
- Melis Gülcan Botaş · 24 dk+3.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melek Selçok İzmit Belediyespor · 33 dk−18.7 PIR
- Kübra Erat Botaş · 23 dk−11.9 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 32 dk−9.0 PIR
- Marina Bas İzmit Belediyespor · 33 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 69.8 | 68.2 | 108.9 | 50.0% | 11.9% | 35.0% | 5.6% | 79.5 | 33.6% | 10.2% | 72.1% | 36.1% | +29.5 |
| İzmit Belediyespor | 66.7 | 68.2 | 79.5 | 33.6% | 10.2% | 27.9% | 36.1% | 108.9 | 50.0% | 11.9% | 65.0% | 5.6% | -29.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 31/72 (%43.1) | Saha İçi Şut | 20/61 (%32.8) |
| 21/37 (%56.8) | 2 Sayı | 19/51 (%37.3) |
| 10/35 (%28.6) | 3 Sayı | 1/10 (%10.0) |
| 4/4 (%100.0) | Serbest Atış | 12/22 (%54.5) |
| 45 | Ribaund | 38 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 16 | Asist | 14 |
| 4 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 8 |
| 18 | Faul | 13 |
| 93 | Verimlilik (PIR) | 52 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 01.12.2018İzmit Belediyespor 71-84 Botaş
- 23.02.2019Botaş 76-53 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

