WbInsight

KBSL · 18. Hafta · 2018-2019 · 9 Şubat 2019 00:00

91 - 58

Canik BLD. logosu
Canik BLD.

Botaş ilk çeyreği 24-9 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2422192691
Canik BLD.917151758
Dört Faktör
BotaşKategoriCanik BLD.
Tempo
79.3
sezon ort. 71.0
Tempo
79.3
sezon ort. 80.6
Hücum
116.4
sezon ort. 98.9
100 hücumda sayı
72.1
sezon ort. 86.2
52.6%
sezon ort. 47.9%
eFG%
38.5%
sezon ort. 42.7%
9.8%
sezon ort. 15.6%
Top kaybı oranı
24.1%
sezon ort. 17.6%
31.1%
sezon ort. 27.8%
Hücum ribaundu %
27.5%
sezon ort. 25.7%
18.2%
sezon ort. 21.0%
Serbest atış oranı
15.4%
sezon ort. 17.6%
46.8%
sezon ort. 36.0%
Üçlük payı
27.7%
sezon ort. 39.2%
Savunma
72.1
sezon ort. 89.4
100 savunmada yenen sayı
116.4
sezon ort. 116.9
38.5%
sezon ort. 44.4%
Rakip eFG%
52.6%
sezon ort. 54.2%
24.1%
sezon ort. 18.5%
Zorlanan top kaybı
9.8%
sezon ort. 12.9%
27.5%
sezon ort. 28.2%
Rakip hücum ribaundu %
31.1%
sezon ort. 36.1%
15.4%
sezon ort. 21.9%
Rakip serbest atış oranı
18.2%
sezon ort. 16.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.