KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2018-2019 · 16 Nisan 2019 00:00
Çukurova Basketbol 3. çeyreği 36-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çukurova Basketbol | 28 | 16 | 36 | 21 | 101 |
| OGM Ormanspor | 7 | 21 | 10 | 15 | 53 |
| Çukurova Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.9 sezon ort. 75.5 | Tempo | 71.9 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
139.5 sezon ort. 112.6 | 100 hücumda sayı | 74.2 sezon ort. 101.1 |
62.8% sezon ort. 56.8% | eFG% | 39.5% sezon ort. 50.8% |
13.3% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 20.7% sezon ort. 17.7% |
54.5% sezon ort. 33.5% | Hücum ribaundu % | 16.2% sezon ort. 27.2% |
13.5% sezon ort. 19.8% | Serbest atış oranı | 17.5% sezon ort. 23.4% |
32.4% sezon ort. 35.1% | Üçlük payı | 50.9% sezon ort. 33.3% |
| Savunma | ||
74.2 sezon ort. 87.5 | 100 savunmada yenen sayı | 139.5 sezon ort. 96.3 |
39.5% sezon ort. 44.3% | Rakip eFG% | 62.8% sezon ort. 46.5% |
20.7% sezon ort. 19.7% | Zorlanan top kaybı | 13.3% sezon ort. 14.1% |
16.2% sezon ort. 25.2% | Rakip hücum ribaundu % | 54.5% sezon ort. 25.9% |
17.5% sezon ort. 22.6% | Rakip serbest atış oranı | 13.5% sezon ort. 16.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Çukurova Basketbol · 26 dk+15.1 PIR
- Chelsea Gray Çukurova Basketbol · 31 dk+12.1 PIR
- Astou Ndour Çukurova Basketbol · 24 dk+9.7 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz Çukurova Basketbol · 29 dk+5.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 36 dk−10.0 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner OGM Ormanspor · 27 dk−9.8 PIR
- Dila Yıldırım OGM Ormanspor · 31 dk−7.7 PIR
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 10 dk−6.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Avcı Yılmaz 25 top çalma barajını geçti
- Nilay Kartaltepe 1.500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çukurova Basketbol | 72.4 | 71.9 | 139.5 | 62.8% | 13.3% | 54.5% | 13.5% | 74.2 | 39.5% | 20.7% | 83.8% | 17.5% | +65.3 |
| OGM Ormanspor | 71.4 | 71.9 | 74.2 | 39.5% | 20.7% | 16.2% | 17.5% | 139.5 | 62.8% | 13.3% | 45.5% | 13.5% | -65.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çukurova Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 41/74 (%55.4) | Saha İçi Şut | 19/57 (%33.3) |
| 30/50 (%60.0) | 2 Sayı | 12/28 (%42.9) |
| 11/24 (%45.8) | 3 Sayı | 7/29 (%24.1) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 49 | Ribaund | 21 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 15 |
| 32 | Asist | 17 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 16 |
| 15 | Faul | 9 |
| 146 | Verimlilik (PIR) | 44 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Çukurova Basketbol 3, OGM Ormanspor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 19.10.2018OGM Ormanspor 64-71 Çukurova Basketbol
- 18.01.2019Çukurova Basketbol 75-62 OGM Ormanspor
- 15.04.2019Çukurova Basketbol 101-53 OGM Ormanspor
- 18.04.2019OGM Ormanspor 44-75 Çukurova Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

