KBSL · 25. Hafta · 2018-2019 · 6 Nisan 2019 00:00
Beşiktaş, OGM Ormanspor karşısında 22 sayı farkla rahat bir galibiyet aldı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 14 | 16 | 13 | 23 | 66 |
| Beşiktaş | 20 | 25 | 20 | 23 | 88 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.0 sezon ort. 73.8 | Tempo | 75.0 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
87.7 sezon ort. 100.7 | 100 hücumda sayı | 117.9 sezon ort. 106.8 |
46.8% sezon ort. 50.6% | eFG% | 61.9% sezon ort. 49.6% |
18.0% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 13.6% sezon ort. 12.6% |
19.0% sezon ort. 27.1% | Hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 29.2% |
19.0% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 9.0% sezon ort. 23.7% |
42.9% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 38.8% sezon ort. 35.6% |
| Savunma | ||
117.9 sezon ort. 97.1 | 100 savunmada yenen sayı | 87.7 sezon ort. 98.3 |
61.9% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 46.8% sezon ort. 49.7% |
13.6% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 18.0% sezon ort. 18.2% |
18.2% sezon ort. 27.0% | Rakip hücum ribaundu % | 19.0% sezon ort. 27.2% |
9.0% sezon ort. 16.3% | Rakip serbest atış oranı | 19.0% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Michelle Mitchell Beşiktaş · 34 dk+11.6 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 18 dk+6.2 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş · 25 dk+4.1 PIR
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 25 dk+3.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ladin Özel OGM Ormanspor · 9 dk−7.3 PIR
- Bahar Hot Beşiktaş · 10 dk−7.2 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner OGM Ormanspor · 19 dk−5.0 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 38 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 75.3 | 75.0 | 87.7 | 46.8% | 18.0% | 19.0% | 19.0% | 117.9 | 61.9% | 13.6% | 81.8% | 9.0% | -30.2 |
| Beşiktaş | 74.6 | 75.0 | 117.9 | 61.9% | 13.6% | 18.2% | 9.0% | 87.7 | 46.8% | 18.0% | 81.0% | 19.0% | +30.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 25/63 (%39.7) | Saha İçi Şut | 35/67 (%52.2) |
| 16/36 (%44.4) | 2 Sayı | 22/41 (%53.7) |
| 9/27 (%33.3) | 3 Sayı | 13/26 (%50.0) |
| 7/12 (%58.3) | Serbest Atış | 5/6 (%83.3) |
| 35 | Ribaund | 40 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 18 | Asist | 23 |
| 4 | Top Çalma | 10 |
| 2 | Blok | 3 |
| 15 | Top Kaybı | 11 |
| 11 | Faul | 11 |
| 67 | Verimlilik (PIR) | 120 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 1, Beşiktaş 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.12.2018Beşiktaş 76-78 OGM Ormanspor
- 05.04.2019OGM Ormanspor 66-88 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

