KBSL · 24. Hafta · 2018-2019 · 30 Mart 2019 00:00
OGM Ormanspor 3. çeyreği 25-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 18 | 16 | 15 | 22 | 71 |
| OGM Ormanspor | 21 | 21 | 25 | 17 | 84 |
| Canik BLD. | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.7 sezon ort. 80.6 | Tempo | 79.7 sezon ort. 73.6 |
| Hücum | ||
89.6 sezon ort. 85.5 | 100 hücumda sayı | 104.6 sezon ort. 100.0 |
41.3% sezon ort. 42.6% | eFG% | 51.4% sezon ort. 50.4% |
7.8% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 15.0% sezon ort. 17.9% |
19.2% sezon ort. 26.1% | Hücum ribaundu % | 27.7% sezon ort. 26.7% |
6.3% sezon ort. 18.0% | Serbest atış oranı | 16.2% sezon ort. 23.5% |
55.0% sezon ort. 38.1% | Üçlük payı | 59.5% sezon ort. 32.7% |
| Savunma | ||
104.6 sezon ort. 117.4 | 100 savunmada yenen sayı | 89.6 sezon ort. 98.2 |
51.4% sezon ort. 54.3% | Rakip eFG% | 41.3% sezon ort. 47.4% |
15.0% sezon ort. 12.7% | Zorlanan top kaybı | 7.8% sezon ort. 14.3% |
27.7% sezon ort. 36.3% | Rakip hücum ribaundu % | 19.2% sezon ort. 27.1% |
16.2% sezon ort. 16.7% | Rakip serbest atış oranı | 6.3% sezon ort. 16.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Dila Yıldırım OGM Ormanspor · 36 dk+20.0 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 36 dk+10.5 PIR
- Betül Özcan Canik BLD. · 40 dk+9.9 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 39 dk+6.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ladin Özel OGM Ormanspor · 8 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gülşah Duman Bıçakçı 500 sayı barajını geçti
- Gülşah Duman Bıçakçı 50 top çalma barajını geçti
- Dilara Tongar 250 asist barajını geçti
- Damla Gezgin 100. maçına çıktı
- Damla Gezgin 500 sayı barajını geçti
- Damla Gezgin 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 79.2 | 79.7 | 89.6 | 41.3% | 7.8% | 19.2% | 6.3% | 104.6 | 51.4% | 15.0% | 72.3% | 16.2% | -15.0 |
| OGM Ormanspor | 80.3 | 79.7 | 104.6 | 51.4% | 15.0% | 27.7% | 16.2% | 89.6 | 41.3% | 7.8% | 80.8% | 6.3% | +15.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 28/80 (%35.0) | Saha İçi Şut | 30/74 (%40.5) |
| 18/36 (%50.0) | 2 Sayı | 14/30 (%46.7) |
| 10/44 (%22.7) | 3 Sayı | 16/44 (%36.4) |
| 5/5 (%100.0) | Serbest Atış | 8/12 (%66.7) |
| 44 | Ribaund | 55 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 42 |
| 21 | Asist | 29 |
| 10 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 14 |
| 11 | Faul | 11 |
| 87 | Verimlilik (PIR) | 111 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Canik BLD. 1, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.12.2018OGM Ormanspor 94-55 Canik BLD.
- 29.03.2019Canik BLD. 71-84 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

