KBSL · 20. Hafta · 2018-2019 · 24 Şubat 2019 00:00
Beşiktaş ilk çeyreği 36-16 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 16 | 29 | 17 | 21 | 83 |
| Beşiktaş | 36 | 33 | 23 | 32 | 124 |
| Canik BLD. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
89.6 sezon ort. 80.2 | Tempo | 89.6 sezon ort. 75.8 |
| Hücum | ||
92.7 sezon ort. 85.4 | 100 hücumda sayı | 138.2 sezon ort. 105.8 |
51.3% sezon ort. 42.1% | eFG% | 62.4% sezon ort. 49.4% |
22.7% sezon ort. 17.6% | Top kaybı oranı | 9.2% sezon ort. 12.8% |
28.6% sezon ort. 25.7% | Hücum ribaundu % | 42.2% sezon ort. 28.3% |
10.7% sezon ort. 17.8% | Serbest atış oranı | 14.0% sezon ort. 23.6% |
40.0% sezon ort. 38.8% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 35.9% |
| Savunma | ||
138.2 sezon ort. 116.0 | 100 savunmada yenen sayı | 92.7 sezon ort. 98.1 |
62.4% sezon ort. 53.8% | Rakip eFG% | 51.3% sezon ort. 49.6% |
9.2% sezon ort. 13.0% | Zorlanan top kaybı | 22.7% sezon ort. 17.9% |
42.2% sezon ort. 35.7% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 26.8% |
14.0% sezon ort. 16.8% | Rakip serbest atış oranı | 10.7% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Michelle Mitchell Beşiktaş · 26 dk+18.3 PIR
- Bahar Hot Beşiktaş · 15 dk+13.8 PIR
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Beşiktaş · 20 dk+13.3 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş · 19 dk+13.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Dilara Tongar Canik BLD. · 38 dk−1.1 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Beşiktaş · 14 dk−0.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 89.5 | 89.6 | 92.7 | 51.3% | 22.7% | 28.6% | 10.7% | 138.2 | 62.4% | 9.2% | 57.8% | 14.0% | -45.5 |
| Beşiktaş | 89.7 | 89.6 | 138.2 | 62.4% | 9.2% | 42.2% | 14.0% | 92.7 | 51.3% | 22.7% | 71.4% | 10.7% | +45.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 33/75 (%44.0) | Saha İçi Şut | 51/93 (%54.8) |
| 22/45 (%48.9) | 2 Sayı | 37/62 (%59.7) |
| 11/30 (%36.7) | 3 Sayı | 14/31 (%45.2) |
| 6/8 (%75.0) | Serbest Atış | 8/13 (%61.5) |
| 38 | Ribaund | 49 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 24 | Asist | 29 |
| 7 | Top Çalma | 19 |
| 1 | Blok | 1 |
| 23 | Top Kaybı | 10 |
| 14 | Faul | 11 |
| 86 | Verimlilik (PIR) | 165 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Canik BLD. 4, Beşiktaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 01.12.2018Beşiktaş 73-74 Canik BLD.
- 23.02.2019Canik BLD. 83-124 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

