KBSL · 22. Hafta · 2018-2019 · 17 Mart 2019 00:00
Fenerbahçe ilk çeyreği 36-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 14 | 10 | 9 | 16 | 49 |
| Fenerbahçe | 36 | 23 | 29 | 20 | 108 |
| Canik BLD. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.0 sezon ort. 80.6 | Tempo | 78.0 sezon ort. 70.3 |
| Hücum | ||
62.8 sezon ort. 86.6 | 100 hücumda sayı | 138.5 sezon ort. 112.7 |
31.3% sezon ort. 42.9% | eFG% | 62.8% sezon ort. 54.4% |
18.6% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 7.5% sezon ort. 15.1% |
16.3% sezon ort. 26.2% | Hücum ribaundu % | 38.5% sezon ort. 33.5% |
10.4% sezon ort. 17.8% | Serbest atış oranı | 0.0% sezon ort. 22.6% |
41.8% sezon ort. 38.7% | Üçlük payı | 38.4% sezon ort. 32.7% |
| Savunma | ||
138.5 sezon ort. 116.1 | 100 savunmada yenen sayı | 62.8 sezon ort. 89.9 |
62.8% sezon ort. 53.8% | Rakip eFG% | 31.3% sezon ort. 44.3% |
7.5% sezon ort. 13.0% | Zorlanan top kaybı | 18.6% sezon ort. 15.9% |
38.5% sezon ort. 35.8% | Rakip hücum ribaundu % | 16.3% sezon ort. 22.2% |
0.0% sezon ort. 17.4% | Rakip serbest atış oranı | 10.4% sezon ort. 20.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe · 21 dk+13.9 PIR
- Esra Ural Fenerbahçe · 19 dk+12.0 PIR
- Özge Özışık Fenerbahçe · 18 dk+11.4 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe · 21 dk+8.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Candide Öztürk Canik BLD. · 34 dk−17.0 PIR
- Dilara Tongar Canik BLD. · 37 dk−15.4 PIR
- Deniz Çolakoğlu Canik BLD. · 37 dk−2.3 PIR
- Neslihan Demir Canik BLD. · 11 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 78.1 | 78.0 | 62.8 | 31.3% | 18.6% | 16.3% | 10.4% | 138.5 | 62.8% | 7.5% | 61.5% | 0.0% | -75.7 |
| Fenerbahçe | 78.0 | 78.0 | 138.5 | 62.8% | 7.5% | 38.5% | 0.0% | 62.8 | 31.3% | 18.6% | 83.7% | 10.4% | +75.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 18/67 (%26.9) | Saha İçi Şut | 47/86 (%54.7) |
| 12/39 (%30.8) | 2 Sayı | 33/53 (%62.3) |
| 6/28 (%21.4) | 3 Sayı | 14/33 (%42.4) |
| 7/7 (%100.0) | Serbest Atış | 0/0 (%0.0) |
| 32 | Ribaund | 56 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 41 |
| 7 | Asist | 33 |
| 4 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 7 |
| 2 | Faul | 14 |
| 27 | Verimlilik (PIR) | 159 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Canik BLD. 1, Fenerbahçe 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 15.12.2018Fenerbahçe 90-62 Canik BLD.
- 16.03.2019Canik BLD. 49-108 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

