KBSL · 21. Hafta · 2018-2019 · 9 Mart 2019 00:00

137 - 86

İzmit Belediyespor ilk çeyreği 33-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 33 | 39 | 33 | 32 | 137 |
| Canik BLD. | 12 | 27 | 16 | 31 | 86 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
96.2 sezon ort. 75.5 | Tempo | 96.2 sezon ort. 79.9 |
| Hücum | ||
141.9 sezon ort. 96.8 | 100 hücumda sayı | 89.6 sezon ort. 85.5 |
65.5% sezon ort. 48.1% | eFG% | 48.8% sezon ort. 42.2% |
9.6% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 16.4% sezon ort. 17.9% |
42.9% sezon ort. 26.2% | Hücum ribaundu % | 15.4% sezon ort. 26.3% |
8.0% sezon ort. 20.9% | Serbest atış oranı | 10.8% sezon ort. 17.8% |
28.0% sezon ort. 34.6% | Üçlük payı | 55.4% sezon ort. 38.0% |
| Savunma | ||
89.6 sezon ort. 101.0 | 100 savunmada yenen sayı | 141.9 sezon ort. 115.7 |
48.8% sezon ort. 50.1% | Rakip eFG% | 65.5% sezon ort. 53.6% |
16.4% sezon ort. 18.6% | Zorlanan top kaybı | 9.6% sezon ort. 13.0% |
15.4% sezon ort. 31.1% | Rakip hücum ribaundu % | 42.9% sezon ort. 35.7% |
10.8% sezon ort. 24.8% | Rakip serbest atış oranı | 8.0% sezon ort. 17.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melike Bakırcıoğlu İzmit Belediyespor · 30 dk+23.6 PIR
- Emel Sığırcı İzmit Belediyespor · 27 dk+21.7 PIR
- Melek Selçok İzmit Belediyespor · 23 dk+21.2 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Canik BLD. · 38 dk+16.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Deniz Çolakoğlu Canik BLD. · 38 dk−6.6 PIR
- Dilara Tongar Canik BLD. · 38 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gülşah Duman Bıçakçı 100 asist barajını geçti
- Ferda Yıldız 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 96.5 | 96.2 | 141.9 | 65.5% | 9.6% | 42.9% | 8.0% | 89.6 | 48.8% | 16.4% | 84.6% | 10.8% | +52.3 |
| Canik BLD. | 96.0 | 96.2 | 89.6 | 48.8% | 16.4% | 15.4% | 10.8% | 141.9 | 65.5% | 9.6% | 57.1% | 8.0% | -52.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| 59/100 (%59.0) | Saha İçi Şut | 32/83 (%38.6) |
| 46/72 (%63.9) | 2 Sayı | 15/37 (%40.5) |
| 13/28 (%46.4) | 3 Sayı | 17/46 (%37.0) |
| 6/8 (%75.0) | Serbest Atış | 5/9 (%55.6) |
| 62 | Ribaund | 32 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 44 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 46 | Asist | 24 |
| 11 | Top Çalma | 4 |
| 4 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 17 |
| 12 | Faul | 7 |
| 206 | Verimlilik (PIR) | 74 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 08.12.2018Canik BLD. 58-70 İzmit Belediyespor
- 08.03.2019İzmit Belediyespor 137-86 Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.