WbInsight

KBSL · 23. Hafta · 2018-2019 · 24 Mart 2019 00:00

Fenerbahçe maçı 11 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe182219968
Beşiktaş132118557
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriBeşiktaş
Tempo
71.1
sezon ort. 70.4
Tempo
71.1
sezon ort. 76.5
Hücum
95.8
sezon ort. 114.0
100 hücumda sayı
80.1
sezon ort. 108.1
51.7%
sezon ort. 54.8%
eFG%
36.9%
sezon ort. 50.5%
23.2%
sezon ort. 14.6%
Top kaybı oranı
13.4%
sezon ort. 12.6%
32.4%
sezon ort. 33.7%
Hücum ribaundu %
24.4%
sezon ort. 29.1%
15.3%
sezon ort. 22.0%
Serbest atış oranı
21.5%
sezon ort. 23.2%
45.8%
sezon ort. 32.6%
Üçlük payı
32.3%
sezon ort. 35.9%
Savunma
80.1
sezon ort. 89.3
100 savunmada yenen sayı
95.8
sezon ort. 98.0
36.9%
sezon ort. 44.1%
Rakip eFG%
51.7%
sezon ort. 49.6%
13.4%
sezon ort. 16.1%
Zorlanan top kaybı
23.2%
sezon ort. 18.0%
24.4%
sezon ort. 21.9%
Rakip hücum ribaundu %
32.4%
sezon ort. 26.6%
21.5%
sezon ort. 20.3%
Rakip serbest atış oranı
15.3%
sezon ort. 21.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.