KBSL · 22. Hafta · 2018-2019 · 17 Mart 2019 00:00
Beşiktaş maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 22 | 21 | 20 | 18 | 81 |
| İzmit Belediyespor | 23 | 14 | 21 | 16 | 74 |
| Beşiktaş | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.6 sezon ort. 76.1 | Tempo | 79.6 sezon ort. 76.2 |
| Hücum | ||
99.0 sezon ort. 107.5 | 100 hücumda sayı | 95.7 sezon ort. 99.2 |
47.8% sezon ort. 50.1% | eFG% | 50.0% sezon ort. 49.1% |
20.9% sezon ort. 12.3% | Top kaybı oranı | 20.4% sezon ort. 15.8% |
36.8% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 17.6% sezon ort. 27.2% |
29.9% sezon ort. 23.0% | Serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 19.7% |
34.3% sezon ort. 35.8% | Üçlük payı | 39.7% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
95.7 sezon ort. 98.0 | 100 savunmada yenen sayı | 99.0 sezon ort. 100.5 |
50.0% sezon ort. 49.6% | Rakip eFG% | 47.8% sezon ort. 50.1% |
20.4% sezon ort. 18.1% | Zorlanan top kaybı | 20.9% sezon ort. 18.3% |
17.6% sezon ort. 27.1% | Rakip hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 29.9% |
32.8% sezon ort. 21.1% | Rakip serbest atış oranı | 29.9% sezon ort. 23.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 33 dk+9.6 PIR
- Alexa Nicole Hart İzmit Belediyespor · 18 dk+9.0 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş · 8 dk+4.0 PIR
- Evelyn Akhator Beşiktaş · 32 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Beşiktaş · 15 dk−8.5 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 40 dk−7.9 PIR
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Beşiktaş · 31 dk−7.1 PIR
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 40 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 81.8 | 79.6 | 99.0 | 47.8% | 20.9% | 36.8% | 29.9% | 95.7 | 50.0% | 20.4% | 82.4% | 32.8% | +3.4 |
| İzmit Belediyespor | 77.4 | 79.6 | 95.7 | 50.0% | 20.4% | 17.6% | 32.8% | 99.0 | 47.8% | 20.9% | 63.2% | 29.9% | -3.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 28/67 (%41.8) | Saha İçi Şut | 24/58 (%41.4) |
| 20/44 (%45.5) | 2 Sayı | 14/35 (%40.0) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 10/23 (%43.5) |
| 17/20 (%85.0) | Serbest Atış | 16/19 (%84.2) |
| 42 | Ribaund | 30 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 19 | Asist | 18 |
| 15 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 2 |
| 20 | Top Kaybı | 17 |
| 17 | Faul | 22 |
| 96 | Verimlilik (PIR) | 78 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 15.12.2018İzmit Belediyespor 68-63 Beşiktaş
- 16.03.2019Beşiktaş 81-74 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

