KBSL · 26. Hafta · 2018-2019 · 13 Nisan 2019 00:00
Maç normal süreyi 79-79 berabere tamamladı; İzmit Belediyespor uzatmada 8-5 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 26 | 15 | 19 | 19 | 8 | 87 |
| OGM Ormanspor | 20 | 27 | 14 | 18 | 5 | 84 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.4 sezon ort. 76.2 | Tempo | 80.4 sezon ort. 73.6 |
| Hücum | ||
108.0 sezon ort. 98.7 | 100 hücumda sayı | 104.6 sezon ort. 100.0 |
51.3% sezon ort. 49.0% | eFG% | 57.7% sezon ort. 50.2% |
12.0% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 20.4% sezon ort. 17.7% |
26.2% sezon ort. 26.9% | Hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 26.9% |
10.4% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 23.4% |
41.6% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 40.0% sezon ort. 33.6% |
| Savunma | ||
104.6 sezon ort. 100.2 | 100 savunmada yenen sayı | 108.0 sezon ort. 97.4 |
57.7% sezon ort. 49.7% | Rakip eFG% | 51.3% sezon ort. 47.0% |
20.4% sezon ort. 18.4% | Zorlanan top kaybı | 12.0% sezon ort. 14.2% |
23.5% sezon ort. 30.5% | Rakip hücum ribaundu % | 26.2% sezon ort. 26.8% |
18.5% sezon ort. 24.3% | Rakip serbest atış oranı | 10.4% sezon ort. 16.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 43 dk+13.1 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu OGM Ormanspor · 23 dk+8.2 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 44 dk+5.8 PIR
- Dila Yıldırım OGM Ormanspor · 28 dk+5.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melek Selçok İzmit Belediyespor · 29 dk−7.9 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner OGM Ormanspor · 27 dk−5.6 PIR
- Alexa Nicole Hart İzmit Belediyespor · 21 dk−4.2 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 44 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 80.5 | 80.4 | 108.0 | 51.3% | 12.0% | 26.2% | 10.4% | 104.6 | 57.7% | 20.4% | 76.5% | 18.5% | +3.4 |
| OGM Ormanspor | 80.3 | 80.4 | 104.6 | 57.7% | 20.4% | 23.5% | 18.5% | 108.0 | 51.3% | 12.0% | 73.8% | 10.4% | -3.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 34/77 (%44.2) | Saha İçi Şut | 32/65 (%49.2) |
| 23/45 (%51.1) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 11/32 (%34.4) | 3 Sayı | 11/26 (%42.3) |
| 8/8 (%100.0) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 37 | Ribaund | 39 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 18 | Asist | 24 |
| 13 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 18 |
| 16 | Faul | 13 |
| 104 | Verimlilik (PIR) | 102 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 05.01.2019OGM Ormanspor 87-74 İzmit Belediyespor
- 12.04.2019İzmit Belediyespor 87-84 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

