KBSL · 24. Hafta · 2018-2019 · 30 Mart 2019 00:00
Fenerbahçe 2. çeyreği 24-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 10 | 7 | 12 | 18 | 47 |
| Fenerbahçe | 15 | 24 | 19 | 20 | 78 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.3 sezon ort. 76.5 | Tempo | 72.3 sezon ort. 70.4 |
| Hücum | ||
65.7 sezon ort. 100.3 | 100 hücumda sayı | 106.8 sezon ort. 113.7 |
35.3% sezon ort. 49.6% | eFG% | 53.3% sezon ort. 54.8% |
20.6% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 18.1% sezon ort. 14.7% |
14.6% sezon ort. 27.4% | Hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 33.7% |
13.8% sezon ort. 20.4% | Serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 21.7% |
29.3% sezon ort. 34.4% | Üçlük payı | 31.1% sezon ort. 33.0% |
| Savunma | ||
106.8 sezon ort. 100.2 | 100 savunmada yenen sayı | 65.7 sezon ort. 89.7 |
53.3% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 35.3% sezon ort. 44.1% |
18.1% sezon ort. 18.5% | Zorlanan top kaybı | 20.6% sezon ort. 15.9% |
30.3% sezon ort. 30.2% | Rakip hücum ribaundu % | 14.6% sezon ort. 22.2% |
26.2% sezon ort. 24.0% | Rakip serbest atış oranı | 13.8% sezon ort. 20.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 23 dk+11.7 PIR
- Esra Ural Fenerbahçe · 17 dk+8.0 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 23 dk+5.5 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 21 dk+4.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 37 dk−17.3 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 27 dk−12.7 PIR
- Melike Bakırcıoğlu İzmit Belediyespor · 34 dk−8.8 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 21 dk−7.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Esra Ural 750 ribaund barajını geçti
- Bria Nicole Hartley 100 top çalma barajını geçti
- Emel Sığırcı 250 sayı barajını geçti
- Tuğçe Canıtez 750 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 71.5 | 72.3 | 65.7 | 35.3% | 20.6% | 14.6% | 13.8% | 106.8 | 53.3% | 18.1% | 69.7% | 26.2% | -41.1 |
| Fenerbahçe | 73.0 | 72.3 | 106.8 | 53.3% | 18.1% | 30.3% | 26.2% | 65.7 | 35.3% | 20.6% | 85.4% | 13.8% | +41.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 18/58 (%31.0) | Saha İçi Şut | 30/61 (%49.2) |
| 13/41 (%31.7) | 2 Sayı | 25/42 (%59.5) |
| 5/17 (%29.4) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 6/8 (%75.0) | Serbest Atış | 13/16 (%81.3) |
| 29 | Ribaund | 45 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 10 | Asist | 23 |
| 7 | Top Çalma | 10 |
| 2 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 15 |
| 20 | Faul | 18 |
| 37 | Verimlilik (PIR) | 109 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.12.2018Fenerbahçe 94-66 İzmit Belediyespor
- 29.03.2019İzmit Belediyespor 47-78 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

