KBSL · 26. Hafta · 2018-2019 · 13 Nisan 2019 00:00
Fenerbahçe maçı 16 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 20 | 25 | 19 | 17 | 81 |
| Çukurova Basketbol | 18 | 16 | 12 | 19 | 65 |
| Fenerbahçe | Kategori | Çukurova Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.2 sezon ort. 70.6 | Tempo | 65.2 sezon ort. 75.7 |
| Hücum | ||
123.6 sezon ort. 113.3 | 100 hücumda sayı | 100.1 sezon ort. 113.7 |
56.1% sezon ort. 54.7% | eFG% | 46.8% sezon ort. 57.2% |
6.7% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 13.2% sezon ort. 17.0% |
28.1% sezon ort. 33.8% | Hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 34.2% |
12.1% sezon ort. 22.1% | Serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 19.7% |
28.8% sezon ort. 33.0% | Üçlük payı | 27.4% sezon ort. 35.2% |
| Savunma | ||
100.1 sezon ort. 88.8 | 100 savunmada yenen sayı | 123.6 sezon ort. 86.2 |
46.8% sezon ort. 43.8% | Rakip eFG% | 56.1% sezon ort. 43.8% |
13.2% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 6.7% sezon ort. 20.0% |
31.4% sezon ort. 21.8% | Rakip hücum ribaundu % | 28.1% sezon ort. 24.9% |
14.5% sezon ort. 20.5% | Rakip serbest atış oranı | 12.1% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Birsel Vardarlı Demirmen Fenerbahçe · 31 dk+9.6 PIR
- Gökşen Fitik Çukurova Basketbol · 22 dk+6.4 PIR
- Kelsey Christine Plum Fenerbahçe · 31 dk+4.2 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 24 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Bone Çukurova Basketbol · 25 dk−13.1 PIR
- Kim Mestdagh Çukurova Basketbol · 20 dk−11.1 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 28 dk−9.0 PIR
- Sevgi Uzun Çukurova Basketbol · 19 dk−6.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 65.5 | 65.2 | 123.6 | 56.1% | 6.7% | 28.1% | 12.1% | 100.1 | 46.8% | 13.2% | 68.6% | 14.5% | +23.6 |
| Çukurova Basketbol | 65.0 | 65.2 | 100.1 | 46.8% | 13.2% | 31.4% | 14.5% | 123.6 | 56.1% | 6.7% | 71.9% | 12.1% | -23.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Çukurova Basketbol |
|---|---|---|
| 34/66 (%51.5) | Saha İçi Şut | 27/62 (%43.5) |
| 28/47 (%59.6) | 2 Sayı | 23/45 (%51.1) |
| 6/19 (%31.6) | 3 Sayı | 4/17 (%23.5) |
| 7/8 (%87.5) | Serbest Atış | 7/9 (%77.8) |
| 33 | Ribaund | 34 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 22 | Asist | 15 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 1 |
| 5 | Top Kaybı | 10 |
| 16 | Faul | 9 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 72 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Fenerbahçe 5, Çukurova Basketbol 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-2
- 04.01.2019Çukurova Basketbol 88-72 Fenerbahçe
- 12.04.2019Fenerbahçe 81-65 Çukurova Basketbol
- 07.05.2019Çukurova Basketbol 78-71 Fenerbahçe
- 09.05.2019Çukurova Basketbol 67-69 Fenerbahçe
- 12.05.2019Fenerbahçe 88-70 Çukurova Basketbol
- 14.05.2019Fenerbahçe 80-68 Çukurova Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

