KBSL · 3. Hafta · 2019-2020 · 26 Ekim 2019 00:00
OGM Ormanspor 3. çeyreği 21-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 14 | 13 | 11 | 17 | 55 |
| OGM Ormanspor | 18 | 20 | 21 | 21 | 80 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.5 sezon ort. 74.0 | Tempo | 75.5 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
72.9 sezon ort. 75.2 | 100 hücumda sayı | 105.7 sezon ort. 107.1 |
37.3% sezon ort. 38.0% | eFG% | 47.8% sezon ort. 49.4% |
14.4% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 16.0% sezon ort. 12.5% |
18.2% sezon ort. 20.3% | Hücum ribaundu % | 38.3% sezon ort. 29.2% |
14.9% sezon ort. 20.1% | Serbest atış oranı | 31.9% sezon ort. 23.2% |
43.3% sezon ort. 37.5% | Üçlük payı | 44.9% sezon ort. 37.0% |
| Savunma | ||
105.7 sezon ort. 121.4 | 100 savunmada yenen sayı | 72.9 sezon ort. 102.0 |
47.8% sezon ort. 56.1% | Rakip eFG% | 37.3% sezon ort. 49.5% |
16.0% sezon ort. 11.9% | Zorlanan top kaybı | 14.4% sezon ort. 13.4% |
38.3% sezon ort. 35.6% | Rakip hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 23.8% |
31.9% sezon ort. 17.2% | Rakip serbest atış oranı | 14.9% sezon ort. 16.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nena Trajchevska Samsun Canik Belediye · 40 dk+10.0 PIR
- Yeliz Doğan OGM Ormanspor · 12 dk+6.3 PIR
- Rebecca Teneile Harris Samsun Canik Belediye · 40 dk+4.7 PIR
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 21 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Dilan Çalış Samsun Canik Belediye · 37 dk−8.2 PIR
- Neslihan Demir Samsun Canik Belediye · 22 dk−4.0 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 40 dk−3.5 PIR
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 34 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 75.4 | 75.5 | 72.9 | 37.3% | 14.4% | 18.2% | 14.9% | 105.7 | 47.8% | 16.0% | 61.7% | 31.9% | -32.8 |
| OGM Ormanspor | 75.7 | 75.5 | 105.7 | 47.8% | 16.0% | 38.3% | 31.9% | 72.9 | 37.3% | 14.4% | 81.8% | 14.9% | +32.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 23/67 (%34.3) | Saha İçi Şut | 28/69 (%40.6) |
| 19/38 (%50.0) | 2 Sayı | 18/38 (%47.4) |
| 4/29 (%13.8) | 3 Sayı | 10/31 (%32.3) |
| 5/10 (%50.0) | Serbest Atış | 14/22 (%63.6) |
| 37 | Ribaund | 54 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 12 | Asist | 17 |
| 4 | Top Çalma | 3 |
| 2 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 15 |
| 18 | Faul | 12 |
| 49 | Verimlilik (PIR) | 91 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 1, OGM Ormanspor 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.10.2019Samsun Canik Belediye 55-80 OGM Ormanspor
- 24.01.2020OGM Ormanspor 115-66 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

