KBSL · 2. Hafta · 2019-2020 · 20 Ekim 2019 00:00

97 - 58

Hatay BŞB. ilk çeyreği 32-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 32 | 20 | 23 | 22 | 97 |
| Samsun Canik Belediye | 13 | 5 | 19 | 21 | 58 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.9 sezon ort. 70.7 | Tempo | 73.9 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
134.0 sezon ort. 100.2 | 100 hücumda sayı | 76.9 sezon ort. 75.0 |
56.1% sezon ort. 47.7% | eFG% | 44.1% sezon ort. 37.6% |
9.4% sezon ort. 13.2% | Top kaybı oranı | 19.1% sezon ort. 17.8% |
54.8% sezon ort. 26.1% | Hücum ribaundu % | 8.3% sezon ort. 20.7% |
12.2% sezon ort. 21.3% | Serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 19.9% |
36.6% sezon ort. 39.7% | Üçlük payı | 30.5% sezon ort. 38.2% |
| Savunma | ||
76.9 sezon ort. 107.7 | 100 savunmada yenen sayı | 134.0 sezon ort. 119.9 |
44.1% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 56.1% sezon ort. 55.7% |
19.1% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 9.4% sezon ort. 12.2% |
8.3% sezon ort. 31.3% | Rakip hücum ribaundu % | 54.8% sezon ort. 34.7% |
16.9% sezon ort. 21.6% | Rakip serbest atış oranı | 12.2% sezon ort. 18.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Haley Mc Closkey Peters Hatay BŞB. · 16 dk+14.2 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 16 dk+14.0 PIR
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 15 dk+12.6 PIR
- Regan Ayleen Magarity Hatay BŞB. · 14 dk+11.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 40 dk−9.0 PIR
- Neslihan Demir Samsun Canik Belediye · 28 dk−6.8 PIR
- Nena Trajchevska Samsun Canik Belediye · 40 dk−6.3 PIR
- Kardelen Gezgin Hatay BŞB. · 11 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 72.4 | 73.9 | 134.0 | 56.1% | 9.4% | 54.8% | 12.2% | 76.9 | 44.1% | 19.1% | 91.7% | 16.9% | +57.1 |
| Samsun Canik Belediye | 75.4 | 73.9 | 76.9 | 44.1% | 19.1% | 8.3% | 16.9% | 134.0 | 56.1% | 9.4% | 45.2% | 12.2% | -57.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 41/82 (%50.0) | Saha İçi Şut | 24/59 (%40.7) |
| 31/52 (%59.6) | 2 Sayı | 20/41 (%48.8) |
| 10/30 (%33.3) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 5/10 (%50.0) | Serbest Atış | 6/10 (%60.0) |
| 56 | Ribaund | 22 |
| 23 | Hücum Ribaundu | 3 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 26 | Asist | 12 |
| 11 | Top Çalma | 2 |
| 2 | Blok | 0 |
| 9 | Top Kaybı | 15 |
| 12 | Faul | 11 |
| 137 | Verimlilik (PIR) | 40 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Hatay BŞB. 10, Samsun Canik Belediye 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 19.10.2019Hatay BŞB. 97-58 Samsun Canik Belediye
- 17.01.2020Samsun Canik Belediye 69-97 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.