KBSL · 3. Hafta · 2019-2020 · 27 Ekim 2019 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Fenerbahçe Öznur Kablo Hatay BŞB. karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 14 | 13 | 15 | 20 | 62 |
| Hatay BŞB. | 18 | 14 | 6 | 21 | 59 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.5 sezon ort. 73.5 | Tempo | 66.5 sezon ort. 71.1 |
| Hücum | ||
92.8 sezon ort. 112.3 | 100 hücumda sayı | 89.3 sezon ort. 102.7 |
42.9% sezon ort. 52.2% | eFG% | 37.5% sezon ort. 48.9% |
18.1% sezon ort. 15.2% | Top kaybı oranı | 9.6% sezon ort. 13.2% |
42.1% sezon ort. 38.6% | Hücum ribaundu % | 34.0% sezon ort. 27.3% |
17.5% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 9.7% sezon ort. 21.3% |
33.3% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 29.2% sezon ort. 40.1% |
| Savunma | ||
89.3 sezon ort. 82.6 | 100 savunmada yenen sayı | 92.8 sezon ort. 106.6 |
37.5% sezon ort. 41.7% | Rakip eFG% | 42.9% sezon ort. 50.0% |
9.6% sezon ort. 19.3% | Zorlanan top kaybı | 18.1% sezon ort. 13.7% |
34.0% sezon ort. 23.9% | Rakip hücum ribaundu % | 42.1% sezon ort. 29.4% |
9.7% sezon ort. 21.6% | Rakip serbest atış oranı | 17.5% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Esra Ural Fenerbahçe Öznur Kablo · 9 dk+10.7 PIR
- Regan Ayleen Magarity Hatay BŞB. · 20 dk+4.1 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Hatay BŞB. · 9 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Asena Yalçın Hatay BŞB. · 15 dk−9.9 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 28 dk−9.7 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 39 dk−8.8 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 18 dk−7.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 66.8 | 66.5 | 92.8 | 42.9% | 18.1% | 42.1% | 17.5% | 89.3 | 37.5% | 9.6% | 66.0% | 9.7% | +3.5 |
| Hatay BŞB. | 66.1 | 66.5 | 89.3 | 37.5% | 9.6% | 34.0% | 9.7% | 92.8 | 42.9% | 18.1% | 57.9% | 17.5% | -3.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 25/63 (%39.7) | Saha İçi Şut | 24/72 (%33.3) |
| 21/42 (%50.0) | 2 Sayı | 18/51 (%35.3) |
| 4/21 (%19.0) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 8/11 (%72.7) | Serbest Atış | 5/7 (%71.4) |
| 49 | Ribaund | 39 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 13 | Asist | 13 |
| 7 | Top Çalma | 6 |
| 6 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 8 |
| 16 | Faul | 18 |
| 81 | Verimlilik (PIR) | 59 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 14 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 12, Hatay BŞB. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 26.10.2019Fenerbahçe Öznur Kablo 62-59 Hatay BŞB.
- 11.02.2020Hatay BŞB. 60-101 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

