KBSL · 1. Hafta · 2019-2020 · 12 Ekim 2019 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo ilk çeyreği 27-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 27 | 24 | 24 | 22 | 97 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | 13 | 12 | 18 | 11 | 54 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Beşiktaş TRC İnşaat |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.7 sezon ort. 73.1 | Tempo | 74.7 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
128.3 sezon ort. 110.5 | 100 hücumda sayı | 73.1 sezon ort. 103.8 |
58.2% sezon ort. 51.4% | eFG% | 41.7% sezon ort. 49.3% |
8.1% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 26.3% sezon ort. 12.7% |
30.6% sezon ort. 39.2% | Hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 21.7% |
20.5% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 20.4% sezon ort. 24.0% |
27.4% sezon ort. 34.3% | Üçlük payı | 22.2% sezon ort. 30.9% |
| Savunma | ||
73.1 sezon ort. 83.4 | 100 savunmada yenen sayı | 128.3 sezon ort. 101.6 |
41.7% sezon ort. 41.5% | Rakip eFG% | 58.2% sezon ort. 48.6% |
26.3% sezon ort. 18.5% | Zorlanan top kaybı | 8.1% sezon ort. 16.7% |
17.1% sezon ort. 24.9% | Rakip hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 33.3% |
20.4% sezon ort. 20.9% | Rakip serbest atış oranı | 20.5% sezon ort. 23.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Öznur Kablo · 29 dk+9.6 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 26 dk+9.6 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe Öznur Kablo · 16 dk+6.2 PIR
- Ivon Anderson Beşiktaş TRC İnşaat · 36 dk+5.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nina Bogicevic Beşiktaş TRC İnşaat · 16 dk−10.4 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş TRC İnşaat · 14 dk−7.5 PIR
- Katsiaryna Snytsina Beşiktaş TRC İnşaat · 30 dk−5.5 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 14 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 75.6 | 74.7 | 128.3 | 58.2% | 8.1% | 30.6% | 20.5% | 73.1 | 41.7% | 26.3% | 82.9% | 20.4% | +55.2 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | 73.8 | 74.7 | 73.1 | 41.7% | 26.3% | 17.1% | 20.4% | 128.3 | 58.2% | 8.1% | 69.4% | 20.5% | -55.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Beşiktaş TRC İnşaat |
|---|---|---|
| 39/73 (%53.4) | Saha İçi Şut | 20/54 (%37.0) |
| 32/53 (%60.4) | 2 Sayı | 15/42 (%35.7) |
| 7/20 (%35.0) | 3 Sayı | 5/12 (%41.7) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 9/11 (%81.8) |
| 40 | Ribaund | 31 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 25 | Asist | 15 |
| 12 | Top Çalma | 5 |
| 4 | Blok | 2 |
| 7 | Top Kaybı | 21 |
| 14 | Faul | 15 |
| 134 | Verimlilik (PIR) | 50 |
Fenerbahçe Öznur Kablo
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Beşiktaş TRC İnşaat
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 12 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 9, Beşiktaş TRC İnşaat 3 galibiyet aldı.
- 2018-2019 · Beşiktaş TRC İnşaat 67-81 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2018-2019 · Fenerbahçe Öznur Kablo 105-80 Beşiktaş TRC İnşaat
- 2018-2019 · Fenerbahçe Öznur Kablo 68-57 Beşiktaş TRC İnşaat
- 2018-2019 · Beşiktaş TRC İnşaat 61-77 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2017-2018 · Beşiktaş TRC İnşaat 64-79 Fenerbahçe Öznur Kablo


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 11.10.2019Fenerbahçe Öznur Kablo 97-54 Beşiktaş TRC İnşaat
- 11.01.2020Beşiktaş TRC İnşaat 58-75 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

