WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2018-2019 · 17 Nisan 2019 00:00

Fenerbahçe ilk çeyreği 29-14 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe29202927105
Beşiktaş1414282480
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriBeşiktaş
Tempo
74.3
sezon ort. 70.4
Tempo
74.3
sezon ort. 76.3
Hücum
141.2
sezon ort. 112.7
100 hücumda sayı
107.8
sezon ort. 107.2
70.6%
sezon ort. 54.3%
eFG%
48.6%
sezon ort. 50.1%
14.4%
sezon ort. 14.9%
Top kaybı oranı
8.1%
sezon ort. 12.8%
36.0%
sezon ort. 33.6%
Hücum ribaundu %
27.9%
sezon ort. 28.9%
30.2%
sezon ort. 21.6%
Serbest atış oranı
30.0%
sezon ort. 22.9%
30.2%
sezon ort. 33.0%
Üçlük payı
45.7%
sezon ort. 35.4%
Savunma
107.8
sezon ort. 88.5
100 savunmada yenen sayı
141.2
sezon ort. 96.3
48.6%
sezon ort. 43.7%
Rakip eFG%
70.6%
sezon ort. 48.9%
8.1%
sezon ort. 16.2%
Zorlanan top kaybı
14.4%
sezon ort. 18.3%
27.9%
sezon ort. 21.8%
Rakip hücum ribaundu %
36.0%
sezon ort. 26.6%
30.0%
sezon ort. 20.0%
Rakip serbest atış oranı
30.2%
sezon ort. 21.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.