KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2018-2019 · 20 Nisan 2019 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 26-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 18 | 14 | 15 | 20 | 67 |
| Fenerbahçe | 21 | 15 | 26 | 19 | 81 |
| Beşiktaş | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.6 sezon ort. 76.4 | Tempo | 71.6 sezon ort. 70.4 |
| Hücum | ||
93.4 sezon ort. 107.7 | 100 hücumda sayı | 113.4 sezon ort. 113.5 |
45.1% sezon ort. 50.2% | eFG% | 56.3% sezon ort. 54.7% |
13.0% sezon ort. 12.6% | Top kaybı oranı | 15.1% sezon ort. 14.8% |
13.9% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 33.8% |
21.3% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 21.9% |
41.0% sezon ort. 35.6% | Üçlük payı | 28.6% sezon ort. 33.0% |
| Savunma | ||
113.4 sezon ort. 97.3 | 100 savunmada yenen sayı | 93.4 sezon ort. 88.9 |
56.3% sezon ort. 49.4% | Rakip eFG% | 45.1% sezon ort. 43.8% |
15.1% sezon ort. 18.2% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 16.1% |
26.7% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 13.9% sezon ort. 22.2% |
15.9% sezon ort. 21.7% | Rakip serbest atış oranı | 21.3% sezon ort. 20.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 24 dk+6.5 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 30 dk+5.8 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 30 dk+5.7 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 21 dk+4.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Beşiktaş · 37 dk−8.9 PIR
- Bria Nicole Hartley Fenerbahçe · 20 dk−8.8 PIR
- Kelsey Michelle Mitchell Beşiktaş · 36 dk−8.3 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş · 36 dk−7.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 71.7 | 71.6 | 93.4 | 45.1% | 13.0% | 13.9% | 21.3% | 113.4 | 56.3% | 15.1% | 73.3% | 15.9% | -20.0 |
| Fenerbahçe | 71.4 | 71.6 | 113.4 | 56.3% | 15.1% | 26.7% | 15.9% | 93.4 | 45.1% | 13.0% | 86.1% | 21.3% | +20.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 24/61 (%39.3) | Saha İçi Şut | 32/63 (%50.8) |
| 17/36 (%47.2) | 2 Sayı | 25/45 (%55.6) |
| 7/25 (%28.0) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 12/13 (%92.3) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 27 | Ribaund | 39 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 18 | Asist | 26 |
| 2 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 12 |
| 15 | Faul | 16 |
| 68 | Verimlilik (PIR) | 111 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada Beşiktaş 3, Fenerbahçe 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 22.12.2018Beşiktaş 61-77 Fenerbahçe
- 23.03.2019Fenerbahçe 68-57 Beşiktaş
- 16.04.2019Fenerbahçe 105-80 Beşiktaş
- 19.04.2019Beşiktaş 67-81 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

