WbInsight

KBSL · 2. Hafta · 2019-2020 · 20 Ekim 2019 00:00

Galatasaray 3. çeyreği 27-14 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2113141664
Galatasaray1323271376
Dört Faktör
BotaşKategoriGalatasaray
Tempo
73.2
sezon ort. 70.7
Tempo
73.2
sezon ort. 75.6
Hücum
88.1
sezon ort. 94.2
100 hücumda sayı
102.9
sezon ort. 109.5
43.0%
sezon ort. 47.1%
eFG%
54.9%
sezon ort. 53.2%
15.0%
sezon ort. 16.6%
Top kaybı oranı
23.3%
sezon ort. 14.3%
29.2%
sezon ort. 24.9%
Hücum ribaundu %
37.5%
sezon ort. 27.5%
8.5%
sezon ort. 22.0%
Serbest atış oranı
18.0%
sezon ort. 21.3%
47.9%
sezon ort. 40.2%
Üçlük payı
31.1%
sezon ort. 32.9%
Savunma
102.9
sezon ort. 97.1
100 savunmada yenen sayı
88.1
sezon ort. 94.0
54.9%
sezon ort. 46.3%
Rakip eFG%
43.0%
sezon ort. 47.0%
23.3%
sezon ort. 17.0%
Zorlanan top kaybı
15.0%
sezon ort. 17.8%
37.5%
sezon ort. 32.1%
Rakip hücum ribaundu %
29.2%
sezon ort. 28.1%
18.0%
sezon ort. 20.1%
Rakip serbest atış oranı
8.5%
sezon ort. 21.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.