KBSL · 25. Hafta · 2018-2019 · 6 Nisan 2019 00:00
Galatasaray maçı 10 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 11 | 18 | 18 | 12 | 59 |
| Botaş | 16 | 11 | 14 | 8 | 49 |
| Galatasaray | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.5 sezon ort. 72.5 | Tempo | 70.5 sezon ort. 71.3 |
| Hücum | ||
81.1 sezon ort. 98.0 | 100 hücumda sayı | 71.8 sezon ort. 100.3 |
41.7% sezon ort. 47.6% | eFG% | 32.0% sezon ort. 48.6% |
19.6% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 15.3% sezon ort. 15.4% |
25.0% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 21.7% sezon ort. 28.2% |
21.7% sezon ort. 19.0% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 20.9% |
20.0% sezon ort. 34.5% | Üçlük payı | 45.9% sezon ort. 36.2% |
| Savunma | ||
71.8 sezon ort. 92.3 | 100 savunmada yenen sayı | 81.1 sezon ort. 89.1 |
32.0% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 41.7% sezon ort. 44.3% |
15.3% sezon ort. 19.1% | Zorlanan top kaybı | 19.6% sezon ort. 18.7% |
21.7% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 28.3% |
19.7% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Monika Grigalauskyte Galatasaray · 18 dk+7.2 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 36 dk+5.8 PIR
- İrem Tutar Galatasaray · 11 dk+2.5 PIR
- Sinem Ataş Galatasaray · 21 dk+1.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 36 dk−14.8 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 35 dk−11.7 PIR
- Farhiya Abdi Galatasaray · 21 dk−8.0 PIR
- Madeleine Claire Garrick Botaş · 28 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 72.7 | 70.5 | 81.1 | 41.7% | 19.6% | 25.0% | 21.7% | 71.8 | 32.0% | 15.3% | 78.3% | 19.7% | +9.4 |
| Botaş | 68.3 | 70.5 | 71.8 | 32.0% | 15.3% | 21.7% | 19.7% | 81.1 | 41.7% | 19.6% | 75.0% | 21.7% | -9.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 25/60 (%41.7) | Saha İçi Şut | 16/61 (%26.2) |
| 25/48 (%52.1) | 2 Sayı | 9/33 (%27.3) |
| 0/12 (%0.0) | 3 Sayı | 7/28 (%25.0) |
| 9/13 (%69.2) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 45 | Ribaund | 37 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 15 | Asist | 12 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 12 |
| 17 | Faul | 17 |
| 72 | Verimlilik (PIR) | 50 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Galatasaray 4, Botaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.12.2018Botaş 60-68 Galatasaray
- 05.04.2019Galatasaray 59-49 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

