KBSL · 22. Hafta · 2018-2019 · 17 Mart 2019 00:00
Galatasaray maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 14 | 18 | 20 | 23 | 75 |
| Galatasaray | 14 | 20 | 21 | 25 | 80 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 74.2 | Tempo | 72.1 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
100.6 sezon ort. 80.6 | 100 hücumda sayı | 114.9 sezon ort. 97.0 |
53.1% sezon ort. 37.6% | eFG% | 55.5% sezon ort. 47.2% |
22.0% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 14.5% sezon ort. 15.4% |
38.7% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 38.2% sezon ort. 28.4% |
12.5% sezon ort. 21.0% | Serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 19.0% |
25.0% sezon ort. 29.9% | Üçlük payı | 35.9% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
114.9 sezon ort. 110.2 | 100 savunmada yenen sayı | 100.6 sezon ort. 91.4 |
55.5% sezon ort. 52.9% | Rakip eFG% | 53.1% sezon ort. 46.2% |
14.5% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 22.0% sezon ort. 18.9% |
38.2% sezon ort. 37.3% | Rakip hücum ribaundu % | 38.7% sezon ort. 26.1% |
23.4% sezon ort. 23.2% | Rakip serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 26.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 30 dk+17.9 PIR
- Imani Leshae Watkins İstanbul Üniversitesi · 38 dk+11.7 PIR
- Monika Grigalauskyte Galatasaray · 28 dk+8.4 PIR
- Kardelen Gezgin İstanbul Üniversitesi · 14 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alperi Onar Galatasaray · 18 dk−8.6 PIR
- Yasemin Güneş İstanbul Üniversitesi · 18 dk−4.3 PIR
- Hande Güven İstanbul Üniversitesi · 25 dk−3.5 PIR
- İrem Tutar Galatasaray · 16 dk−3.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Victoria Macaulay 250 sayı barajını geçti
- Monika Grigalauskyte 100 ribaund barajını geçti
- Imani Leshae Watkins 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 74.5 | 72.1 | 100.6 | 53.1% | 22.0% | 38.7% | 12.5% | 114.9 | 55.5% | 14.5% | 61.8% | 23.4% | -14.3 |
| Galatasaray | 69.6 | 72.1 | 114.9 | 55.5% | 14.5% | 38.2% | 23.4% | 100.6 | 53.1% | 22.0% | 61.3% | 12.5% | +14.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 32/64 (%50.0) | Saha İçi Şut | 31/64 (%48.4) |
| 28/48 (%58.3) | 2 Sayı | 22/41 (%53.7) |
| 4/16 (%25.0) | 3 Sayı | 9/23 (%39.1) |
| 7/8 (%87.5) | Serbest Atış | 9/15 (%60.0) |
| 33 | Ribaund | 32 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 23 | Asist | 22 |
| 6 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 2 |
| 19 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 20 |
| 86 | Verimlilik (PIR) | 96 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 0, Galatasaray 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 14.12.2018Galatasaray 74-59 İstanbul Üniversitesi
- 16.03.2019İstanbul Üniversitesi 75-80 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

