KBSL · 23. Hafta · 2018-2019 · 23 Mart 2019 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Galatasaray Hatay BŞB. karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 11 | 21 | 18 | 17 | 67 |
| Hatay BŞB. | 26 | 15 | 14 | 10 | 65 |
| Galatasaray | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 72.4 | Tempo | 74.0 sezon ort. 73.2 |
| Hücum | ||
91.4 sezon ort. 97.7 | 100 hücumda sayı | 87.0 sezon ort. 106.9 |
51.7% sezon ort. 47.3% | eFG% | 42.3% sezon ort. 50.8% |
24.3% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 18.5% sezon ort. 14.2% |
37.1% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 27.9% sezon ort. 29.6% |
20.0% sezon ort. 19.1% | Serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 20.1% |
33.3% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 36.9% sezon ort. 37.9% |
| Savunma | ||
87.0 sezon ort. 91.9 | 100 savunmada yenen sayı | 91.4 sezon ort. 92.4 |
42.3% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 51.7% sezon ort. 45.6% |
18.5% sezon ort. 19.0% | Zorlanan top kaybı | 24.3% sezon ort. 17.4% |
27.9% sezon ort. 26.4% | Rakip hücum ribaundu % | 37.1% sezon ort. 25.5% |
20.0% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 26.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Galatasaray · 31 dk+9.0 PIR
- Farhiya Abdi Galatasaray · 27 dk+5.1 PIR
- Sinem Ataş Galatasaray · 30 dk+3.6 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 31 dk+1.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 38 dk−10.2 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 38 dk−6.3 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 35 dk−5.7 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 8 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 73.3 | 74.0 | 91.4 | 51.7% | 24.3% | 37.1% | 20.0% | 87.0 | 42.3% | 18.5% | 72.1% | 20.0% | +4.4 |
| Hatay BŞB. | 74.7 | 74.0 | 87.0 | 42.3% | 18.5% | 27.9% | 20.0% | 91.4 | 51.7% | 24.3% | 62.9% | 20.0% | -4.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 28/60 (%46.7) | Saha İçi Şut | 24/65 (%36.9) |
| 22/40 (%55.0) | 2 Sayı | 17/41 (%41.5) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 7/24 (%29.2) |
| 5/12 (%41.7) | Serbest Atış | 10/13 (%76.9) |
| 44 | Ribaund | 34 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 19 | Asist | 20 |
| 9 | Top Çalma | 15 |
| 1 | Blok | 0 |
| 21 | Top Kaybı | 16 |
| 15 | Faul | 19 |
| 80 | Verimlilik (PIR) | 74 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Galatasaray 5, Hatay BŞB. 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 3-1
- 22.12.2018Hatay BŞB. 85-70 Galatasaray
- 22.03.2019Galatasaray 67-65 Hatay BŞB.
- 16.04.2019Hatay BŞB. 62-63 Galatasaray
- 19.04.2019Galatasaray 70-59 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

