WbInsight

KBSL · 3. Hafta · 2019-2020 · 26 Ekim 2019 00:00

Botaş maçı 8 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi1714101354
Botaş1420171162
Dört Faktör
ÇBK Mersin Yenişehir BelediyesiKategoriBotaş
Tempo
69.7
sezon ort. 72.8
Tempo
69.7
sezon ort. 70.9
Hücum
78.2
sezon ort. 104.6
100 hücumda sayı
88.1
sezon ort. 94.2
46.2%
sezon ort. 51.6%
eFG%
44.3%
sezon ort. 46.9%
30.3%
sezon ort. 15.7%
Top kaybı oranı
21.6%
sezon ort. 16.3%
33.3%
sezon ort. 28.5%
Hücum ribaundu %
35.1%
sezon ort. 24.6%
13.5%
sezon ort. 20.8%
Serbest atış oranı
16.4%
sezon ort. 21.5%
30.8%
sezon ort. 35.8%
Üçlük payı
41.0%
sezon ort. 40.6%
Savunma
88.1
sezon ort. 106.0
100 savunmada yenen sayı
78.2
sezon ort. 98.4
44.3%
sezon ort. 52.1%
Rakip eFG%
46.2%
sezon ort. 46.8%
21.6%
sezon ort. 15.0%
Zorlanan top kaybı
30.3%
sezon ort. 16.7%
35.1%
sezon ort. 26.2%
Rakip hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 32.3%
16.4%
sezon ort. 27.2%
Rakip serbest atış oranı
13.5%
sezon ort. 20.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.