KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2018-2019 · 27 Nisan 2019 00:00
Çukurova Basketbol ilk çeyreği 26-10 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çukurova Basketbol | 26 | 19 | 14 | 11 | 70 |
| Botaş | 10 | 17 | 11 | 8 | 46 |
| Çukurova Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.8 sezon ort. 75.6 | Tempo | 67.8 sezon ort. 71.3 |
| Hücum | ||
103.7 sezon ort. 113.6 | 100 hücumda sayı | 67.6 sezon ort. 100.4 |
47.7% sezon ort. 57.2% | eFG% | 34.4% sezon ort. 48.5% |
10.3% sezon ort. 17.1% | Top kaybı oranı | 16.9% sezon ort. 15.4% |
27.8% sezon ort. 34.3% | Hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 28.2% |
12.1% sezon ort. 19.8% | Serbest atış oranı | 11.5% sezon ort. 21.1% |
24.2% sezon ort. 35.3% | Üçlük payı | 29.5% sezon ort. 36.7% |
| Savunma | ||
67.6 sezon ort. 87.6 | 100 savunmada yenen sayı | 103.7 sezon ort. 88.4 |
34.4% sezon ort. 44.4% | Rakip eFG% | 47.7% sezon ort. 44.1% |
16.9% sezon ort. 19.8% | Zorlanan top kaybı | 10.3% sezon ort. 19.0% |
20.5% sezon ort. 25.1% | Rakip hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 28.2% |
11.5% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 12.1% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun Çukurova Basketbol · 25 dk+6.7 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz Çukurova Basketbol · 22 dk+2.1 PIR
- Astou Ndour Çukurova Basketbol · 25 dk+1.2 PIR
- Madeleine Claire Garrick Botaş · 30 dk+0.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Claudia Monica Cuic Botaş · 30 dk−13.0 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 15 dk−9.5 PIR
- Chelsea Gray Çukurova Basketbol · 31 dk−7.7 PIR
- Kübra Erat Botaş · 36 dk−5.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çukurova Basketbol | 67.5 | 67.8 | 103.7 | 47.7% | 10.3% | 27.8% | 12.1% | 67.6 | 34.4% | 16.9% | 79.5% | 11.5% | +36.1 |
| Botaş | 68.1 | 67.8 | 67.6 | 34.4% | 16.9% | 20.5% | 11.5% | 103.7 | 47.7% | 10.3% | 72.2% | 12.1% | -36.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çukurova Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 29/66 (%43.9) | Saha İçi Şut | 19/61 (%31.1) |
| 24/50 (%48.0) | 2 Sayı | 15/43 (%34.9) |
| 5/16 (%31.3) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 7/8 (%87.5) | Serbest Atış | 4/7 (%57.1) |
| 45 | Ribaund | 35 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 20 | Asist | 12 |
| 6 | Top Çalma | 4 |
| 5 | Blok | 3 |
| 8 | Top Kaybı | 13 |
| 18 | Faul | 15 |
| 100 | Verimlilik (PIR) | 42 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada Çukurova Basketbol 7, Botaş 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-1
- 15.12.2018Çukurova Basketbol 78-56 Botaş
- 16.03.2019Botaş 69-70 Çukurova Basketbol
- 24.04.2019Çukurova Basketbol 74-50 Botaş
- 26.04.2019Çukurova Basketbol 70-46 Botaş
- 29.04.2019Botaş 82-72 Çukurova Basketbol
- 01.05.2019Botaş 57-63 Çukurova Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

