KBSL · 26. Hafta · 2018-2019 · 13 Nisan 2019 00:00
Botaş 2. çeyreği 32-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 32 | 32 | 12 | 23 | 99 |
| Kırçiçeği Bodrum | 8 | 6 | 17 | 12 | 43 |
| Botaş | Kategori | Kırçiçeği Bodrum |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.3 sezon ort. 71.0 | Tempo | 79.3 sezon ort. 75.6 |
| Hücum | ||
122.5 sezon ort. 98.7 | 100 hücumda sayı | 55.2 sezon ort. 75.0 |
55.4% sezon ort. 47.8% | eFG% | 31.1% sezon ort. 39.4% |
7.4% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 30.2% sezon ort. 24.9% |
32.6% sezon ort. 27.8% | Hücum ribaundu % | 13.5% sezon ort. 26.5% |
13.3% sezon ort. 21.2% | Serbest atış oranı | 20.8% sezon ort. 26.4% |
37.3% sezon ort. 36.4% | Üçlük payı | 15.1% sezon ort. 25.2% |
| Savunma | ||
55.2 sezon ort. 90.0 | 100 savunmada yenen sayı | 122.5 sezon ort. 119.5 |
31.1% sezon ort. 44.6% | Rakip eFG% | 55.4% sezon ort. 54.6% |
30.2% sezon ort. 18.4% | Zorlanan top kaybı | 7.4% sezon ort. 11.8% |
13.5% sezon ort. 28.6% | Rakip hücum ribaundu % | 32.6% sezon ort. 35.8% |
20.8% sezon ort. 21.7% | Rakip serbest atış oranı | 13.3% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Büşra Akbaş Botaş · 26 dk+15.6 PIR
- Kübra Erat Botaş · 24 dk+14.9 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 23 dk+9.5 PIR
- Sehernaz Çidal Botaş · 18 dk+7.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tearra Ra Shawn Banks Kırçiçeği Bodrum · 34 dk−10.1 PIR
- Esma Çelen Türk Kırçiçeği Bodrum · 19 dk−5.6 PIR
- Aylin Darınç Botaş · 16 dk−3.5 PIR
- Ece Deniz Onat Kırçiçeği Bodrum · 28 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 80.8 | 79.3 | 122.5 | 55.4% | 7.4% | 32.6% | 13.3% | 55.2 | 31.1% | 30.2% | 86.5% | 20.8% | +67.2 |
| Kırçiçeği Bodrum | 77.8 | 79.3 | 55.2 | 31.1% | 30.2% | 13.5% | 20.8% | 122.5 | 55.4% | 7.4% | 67.4% | 13.3% | -67.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Kırçiçeği Bodrum |
|---|---|---|
| 41/83 (%49.4) | Saha İçi Şut | 16/53 (%30.2) |
| 31/52 (%59.6) | 2 Sayı | 15/45 (%33.3) |
| 10/31 (%32.3) | 3 Sayı | 1/8 (%12.5) |
| 7/11 (%63.6) | Serbest Atış | 10/11 (%90.9) |
| 46 | Ribaund | 34 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 22 | Asist | 7 |
| 16 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 25 |
| 16 | Faul | 11 |
| 131 | Verimlilik (PIR) | 26 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.01.2019Kırçiçeği Bodrum 45-89 Botaş
- 12.04.2019Botaş 99-43 Kırçiçeği Bodrum
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

