KBSL · 24. Hafta · 2018-2019 · 30 Mart 2019 00:00

69 - 90

Hatay BŞB. 2. çeyreği 25-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Kırçiçeği Bodrum | 23 | 11 | 14 | 21 | 69 |
| Hatay BŞB. | 23 | 25 | 18 | 24 | 90 |
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.2 sezon ort. 75.9 | Tempo | 72.2 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
95.8 sezon ort. 73.4 | 100 hücumda sayı | 124.3 sezon ort. 105.5 |
51.9% sezon ort. 38.6% | eFG% | 58.7% sezon ort. 50.2% |
24.7% sezon ort. 25.2% | Top kaybı oranı | 8.7% sezon ort. 14.6% |
30.0% sezon ort. 25.8% | Hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 29.8% |
29.6% sezon ort. 26.0% | Serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 20.3% |
20.4% sezon ort. 25.1% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 38.1% |
| Savunma | ||
124.3 sezon ort. 119.5 | 100 savunmada yenen sayı | 95.8 sezon ort. 92.2 |
58.7% sezon ort. 54.5% | Rakip eFG% | 51.9% sezon ort. 45.6% |
8.7% sezon ort. 11.7% | Zorlanan top kaybı | 24.7% sezon ort. 17.4% |
23.5% sezon ort. 36.1% | Rakip hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 25.8% |
14.5% sezon ort. 21.6% | Rakip serbest atış oranı | 29.6% sezon ort. 26.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Hatay BŞB. · 35 dk+12.7 PIR
- Deniz Eskici Kırçiçeği Bodrum · 21 dk+10.0 PIR
- Tearra Ra Shawn Banks Kırçiçeği Bodrum · 40 dk+10.0 PIR
- Amber Harris Hatay BŞB. · 21 dk+10.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 30 dk−10.5 PIR
- Kübra Turan Kırçiçeği Bodrum · 29 dk−3.2 PIR
- Beril Albayrak Berısha Kırçiçeği Bodrum · 27 dk−2.9 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 18 dk−1.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Kırçiçeği Bodrum | 72.0 | 72.2 | 95.8 | 51.9% | 24.7% | 30.0% | 29.6% | 124.3 | 58.7% | 8.7% | 76.5% | 14.5% | -28.5 |
| Hatay BŞB. | 72.4 | 72.2 | 124.3 | 58.7% | 8.7% | 23.5% | 14.5% | 95.8 | 51.9% | 24.7% | 70.0% | 29.6% | +28.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 25/54 (%46.3) | Saha İçi Şut | 35/69 (%50.7) |
| 19/43 (%44.2) | 2 Sayı | 24/46 (%52.2) |
| 6/11 (%54.5) | 3 Sayı | 11/23 (%47.8) |
| 13/16 (%81.3) | Serbest Atış | 9/10 (%90.0) |
| 35 | Ribaund | 29 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 19 | Asist | 27 |
| 2 | Top Çalma | 12 |
| 1 | Blok | 4 |
| 20 | Top Kaybı | 7 |
| 13 | Faul | 18 |
| 74 | Verimlilik (PIR) | 120 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 26.12.2018Hatay BŞB. 97-54 Kırçiçeği Bodrum
- 29.03.2019Kırçiçeği Bodrum 69-90 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.