KBSL · 25. Hafta · 2018-2019 · 6 Nisan 2019 00:00

47 - 85

Mersin BŞB. 3. çeyreği 27-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Kırçiçeği Bodrum | 17 | 16 | 7 | 7 | 47 |
| Mersin BŞB. | 27 | 15 | 27 | 16 | 85 |
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.1 sezon ort. 75.8 | Tempo | 74.1 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
62.5 sezon ort. 74.7 | 100 hücumda sayı | 116.4 sezon ort. 107.9 |
31.6% sezon ort. 39.4% | eFG% | 48.6% sezon ort. 52.6% |
22.2% sezon ort. 25.3% | Top kaybı oranı | 14.0% sezon ort. 16.0% |
14.6% sezon ort. 26.5% | Hücum ribaundu % | 50.0% sezon ort. 29.4% |
24.6% sezon ort. 26.2% | Serbest atış oranı | 36.2% sezon ort. 26.1% |
26.3% sezon ort. 24.8% | Üçlük payı | 30.4% sezon ort. 37.9% |
| Savunma | ||
116.4 sezon ort. 119.8 | 100 savunmada yenen sayı | 62.5 sezon ort. 92.2 |
48.6% sezon ort. 54.9% | Rakip eFG% | 31.6% sezon ort. 44.9% |
14.0% sezon ort. 11.5% | Zorlanan top kaybı | 22.2% sezon ort. 18.5% |
50.0% sezon ort. 35.1% | Rakip hücum ribaundu % | 14.6% sezon ort. 31.1% |
36.2% sezon ort. 20.7% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 22.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gintare Petronyte Mersin BŞB. · 20 dk+15.3 PIR
- Sasa Cado Mersin BŞB. · 20 dk+8.1 PIR
- Ece Deniz Onat Kırçiçeği Bodrum · 19 dk+7.8 PIR
- Asena Yalçın Mersin BŞB. · 20 dk+7.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Burcu Yağan Mersin BŞB. · 20 dk−6.9 PIR
- Tearra Ra Shawn Banks Kırçiçeği Bodrum · 38 dk−6.2 PIR
- Milana Zivadinovic Kırçiçeği Bodrum · 29 dk−5.8 PIR
- Beril Albayrak Berısha Kırçiçeği Bodrum · 20 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Kırçiçeği Bodrum | 75.2 | 74.1 | 62.5 | 31.6% | 22.2% | 14.6% | 24.6% | 116.4 | 48.6% | 14.0% | 50.0% | 36.2% | -53.9 |
| Mersin BŞB. | 73.0 | 74.1 | 116.4 | 48.6% | 14.0% | 50.0% | 36.2% | 62.5 | 31.6% | 22.2% | 85.4% | 24.6% | +53.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 17/57 (%29.8) | Saha İçi Şut | 31/69 (%44.9) |
| 15/42 (%35.7) | 2 Sayı | 26/48 (%54.2) |
| 2/15 (%13.3) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 11/14 (%78.6) | Serbest Atış | 18/25 (%72.0) |
| 26 | Ribaund | 55 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 20 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 15 | Asist | 29 |
| 6 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 8 |
| 18 | Top Kaybı | 13 |
| 17 | Faul | 17 |
| 35 | Verimlilik (PIR) | 128 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 28.12.2018Mersin BŞB. 101-37 Kırçiçeği Bodrum
- 05.04.2019Kırçiçeği Bodrum 47-85 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.