KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2018-2019 · 25 Nisan 2019 00:00
Çukurova Basketbol 2. çeyreği 23-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çukurova Basketbol | 19 | 23 | 11 | 21 | 74 |
| Botaş | 10 | 13 | 13 | 14 | 50 |
| Çukurova Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 75.4 | Tempo | 74.2 sezon ort. 71.1 |
| Hücum | ||
99.8 sezon ort. 113.7 | 100 hücumda sayı | 67.3 sezon ort. 100.5 |
53.7% sezon ort. 57.0% | eFG% | 36.7% sezon ort. 48.4% |
21.9% sezon ort. 16.8% | Top kaybı oranı | 20.7% sezon ort. 15.3% |
28.6% sezon ort. 34.2% | Hücum ribaundu % | 19.0% sezon ort. 28.3% |
42.6% sezon ort. 19.1% | Serbest atış oranı | 4.7% sezon ort. 21.4% |
29.6% sezon ort. 35.1% | Üçlük payı | 35.9% sezon ort. 36.5% |
| Savunma | ||
67.3 sezon ort. 87.7 | 100 savunmada yenen sayı | 99.8 sezon ort. 88.5 |
36.7% sezon ort. 44.4% | Rakip eFG% | 53.7% sezon ort. 44.0% |
20.7% sezon ort. 19.7% | Zorlanan top kaybı | 21.9% sezon ort. 18.6% |
19.0% sezon ort. 25.1% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 28.2% |
4.7% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 42.6% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Astou Ndour Çukurova Basketbol · 27 dk+7.4 PIR
- Sevgi Uzun Çukurova Basketbol · 25 dk+3.5 PIR
- Gökşen Fitik Çukurova Basketbol · 22 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tijana Krivacevic Botaş · 28 dk−14.1 PIR
- Pelin Bilgiç Çukurova Basketbol · 24 dk−14.0 PIR
- Olcay Çakır Turgut Botaş · 29 dk−8.3 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 19 dk−7.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çukurova Basketbol | 74.1 | 74.2 | 99.8 | 53.7% | 21.9% | 28.6% | 42.6% | 67.3 | 36.7% | 20.7% | 81.0% | 4.7% | +32.6 |
| Botaş | 74.3 | 74.2 | 67.3 | 36.7% | 20.7% | 19.0% | 4.7% | 99.8 | 53.7% | 21.9% | 71.4% | 42.6% | -32.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çukurova Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 27/54 (%50.0) | Saha İçi Şut | 22/64 (%34.4) |
| 23/38 (%60.5) | 2 Sayı | 19/41 (%46.3) |
| 4/16 (%25.0) | 3 Sayı | 3/23 (%13.0) |
| 16/23 (%69.6) | Serbest Atış | 3/3 (%100.0) |
| 42 | Ribaund | 28 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 18 | Asist | 9 |
| 11 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 1 |
| 18 | Top Kaybı | 17 |
| 16 | Faul | 22 |
| 95 | Verimlilik (PIR) | 35 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Çukurova Basketbol 6, Botaş 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-1
- 15.12.2018Çukurova Basketbol 78-56 Botaş
- 16.03.2019Botaş 69-70 Çukurova Basketbol
- 24.04.2019Çukurova Basketbol 74-50 Botaş
- 26.04.2019Çukurova Basketbol 70-46 Botaş
- 29.04.2019Botaş 82-72 Çukurova Basketbol
- 01.05.2019Botaş 57-63 Çukurova Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

