WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2018-2019 · 19 Nisan 2019 00:00

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

57 - 74

Botaş maçı 17 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Mersin BŞB.1413171357
Botaş1816192174
Dört Faktör
Mersin BŞB.KategoriBotaş
Tempo
62.9
sezon ort. 75.6
Tempo
62.9
sezon ort. 71.5
Hücum
90.1
sezon ort. 108.8
100 hücumda sayı
118.4
sezon ort. 99.0
46.1%
sezon ort. 52.6%
eFG%
52.4%
sezon ort. 48.0%
19.9%
sezon ort. 15.8%
Top kaybı oranı
9.5%
sezon ort. 15.6%
24.1%
sezon ort. 30.4%
Hücum ribaundu %
32.4%
sezon ort. 27.8%
23.5%
sezon ort. 26.6%
Serbest atış oranı
12.7%
sezon ort. 21.1%
39.2%
sezon ort. 37.6%
Üçlük payı
27.0%
sezon ort. 36.7%
Savunma
118.4
sezon ort. 90.4
100 savunmada yenen sayı
90.1
sezon ort. 88.8
52.4%
sezon ort. 44.2%
Rakip eFG%
46.1%
sezon ort. 44.2%
9.5%
sezon ort. 18.9%
Zorlanan top kaybı
19.9%
sezon ort. 18.7%
32.4%
sezon ort. 30.5%
Rakip hücum ribaundu %
24.1%
sezon ort. 28.3%
12.7%
sezon ort. 23.3%
Rakip serbest atış oranı
23.5%
sezon ort. 21.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.