KBSL · 4. Hafta · 2019-2020 · 3 Kasım 2019 00:00
Botaş 4. çeyreği 28-5 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 11 | 25 | 26 | 28 | 90 |
| Samsun Canik Belediye | 11 | 9 | 6 | 5 | 31 |
| Botaş | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.4 sezon ort. 70.4 | Tempo | 79.4 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
112.1 sezon ort. 92.8 | 100 hücumda sayı | 39.5 sezon ort. 77.1 |
56.3% sezon ort. 46.2% | eFG% | 22.0% sezon ort. 38.7% |
14.6% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 26.0% sezon ort. 17.5% |
24.3% sezon ort. 25.2% | Hücum ribaundu % | 12.0% sezon ort. 20.7% |
16.9% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 13.6% sezon ort. 20.1% |
45.1% sezon ort. 40.3% | Üçlük payı | 39.0% sezon ort. 37.7% |
| Savunma | ||
39.5 sezon ort. 100.8 | 100 savunmada yenen sayı | 112.1 sezon ort. 121.1 |
22.0% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 56.3% sezon ort. 55.7% |
26.0% sezon ort. 16.9% | Zorlanan top kaybı | 14.6% sezon ort. 12.0% |
12.0% sezon ort. 33.8% | Rakip hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 36.4% |
13.6% sezon ort. 20.3% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 18.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Gülcan Botaş · 30 dk+17.6 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Botaş · 28 dk+11.9 PIR
- Kelsey Michelle Mitchell Botaş · 21 dk+9.5 PIR
- Sheylani Peddy Botaş · 12 dk+7.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Rebecca Teneile Harris Samsun Canik Belediye · 22 dk−13.0 PIR
- Fatma Dilara Azaklı Samsun Canik Belediye · 32 dk−7.2 PIR
- Bilgesu Erduran Samsun Canik Belediye · 33 dk−6.9 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 12 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 80.3 | 79.4 | 112.1 | 56.3% | 14.6% | 24.3% | 16.9% | 39.5 | 22.0% | 26.0% | 88.0% | 13.6% | +72.6 |
| Samsun Canik Belediye | 78.5 | 79.4 | 39.5 | 22.0% | 26.0% | 12.0% | 13.6% | 112.1 | 56.3% | 14.6% | 75.7% | 16.9% | -72.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 33/71 (%46.5) | Saha İçi Şut | 10/59 (%16.9) |
| 19/39 (%48.7) | 2 Sayı | 4/36 (%11.1) |
| 14/32 (%43.8) | 3 Sayı | 6/23 (%26.1) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 5/8 (%62.5) |
| 53 | Ribaund | 34 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 44 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 21 | Asist | 5 |
| 13 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 22 |
| 10 | Faul | 14 |
| 127 | Verimlilik (PIR) | 3 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Botaş 4, Samsun Canik Belediye 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.11.2019Botaş 90-31 Samsun Canik Belediye
- 30.01.2020Samsun Canik Belediye 50-94 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

