KBSL · 6. Hafta · 2019-2020 · 24 Kasım 2019 00:00
Beşiktaş TRC İnşaat ilk çeyreği 25-9 kazanarak maçı erken kopardı. Birevim Elazığ İl Özel İdare ikinci yarıda 40-37 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş TRC İnşaat | 25 | 25 | 18 | 19 | 87 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 9 | 27 | 18 | 22 | 76 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.9 sezon ort. 75.4 | Tempo | 75.9 sezon ort. 75.9 |
| Hücum | ||
112.8 sezon ort. 101.6 | 100 hücumda sayı | 101.9 sezon ort. 105.0 |
60.3% sezon ort. 48.4% | eFG% | 50.0% sezon ort. 51.0% |
14.8% sezon ort. 13.3% | Top kaybı oranı | 22.3% sezon ort. 15.2% |
12.9% sezon ort. 21.9% | Hücum ribaundu % | 40.5% sezon ort. 27.9% |
22.2% sezon ort. 23.9% | Serbest atış oranı | 23.8% sezon ort. 20.8% |
30.2% sezon ort. 30.5% | Üçlük payı | 34.9% sezon ort. 36.9% |
| Savunma | ||
101.9 sezon ort. 103.1 | 100 savunmada yenen sayı | 112.8 sezon ort. 104.7 |
50.0% sezon ort. 49.1% | Rakip eFG% | 60.3% sezon ort. 50.6% |
22.3% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 14.8% sezon ort. 14.0% |
40.5% sezon ort. 32.8% | Rakip hücum ribaundu % | 12.9% sezon ort. 23.2% |
23.8% sezon ort. 23.6% | Rakip serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 29.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Deja Monet Middleton Beşiktaş TRC İnşaat · 14 dk+12.9 PIR
- Manolya Kurtulmuş Birevim Elazığ İl Özel İdare · 29 dk+6.8 PIR
- Melisa Korkmaz Beşiktaş TRC İnşaat · 13 dk+3.4 PIR
- Iva Slonjsak Birevim Elazığ İl Özel İdare · 17 dk+2.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra Erat Birevim Elazığ İl Özel İdare · 15 dk−7.5 PIR
- Lauren Rochelle Ervin Birevim Elazığ İl Özel İdare · 36 dk−6.5 PIR
- Kia Niema Vaughn Birevim Elazığ İl Özel İdare · 30 dk−5.0 PIR
- Katsiaryna Snytsina Beşiktaş TRC İnşaat · 40 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş TRC İnşaat | 77.2 | 75.9 | 112.8 | 60.3% | 14.8% | 12.9% | 22.2% | 101.9 | 50.0% | 22.3% | 59.5% | 23.8% | +10.9 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 74.6 | 75.9 | 101.9 | 50.0% | 22.3% | 40.5% | 23.8% | 112.8 | 60.3% | 14.8% | 87.1% | 22.2% | -10.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 33/63 (%52.4) | Saha İçi Şut | 27/63 (%42.9) |
| 23/44 (%52.3) | 2 Sayı | 18/41 (%43.9) |
| 10/19 (%52.6) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 11/14 (%78.6) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 26 | Ribaund | 42 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 22 | Asist | 14 |
| 11 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 0 |
| 12 | Top Kaybı | 20 |
| 18 | Faul | 18 |
| 105 | Verimlilik (PIR) | 80 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 23.11.2019Beşiktaş TRC İnşaat 87-76 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 24.02.2020Birevim Elazığ İl Özel İdare 72-67 Beşiktaş TRC İnşaat
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

