KBSL · 2. Hafta · 2019-2020 · 20 Ekim 2019 00:00
Maç normal süreyi 81-81 berabere tamamladı; İzmit Belediyespor uzatmada 8-7 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş TRC İnşaat | 20 | 20 | 21 | 20 | 7 | 88 |
| İzmit Belediyespor | 27 | 16 | 19 | 19 | 8 | 89 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.4 sezon ort. 75.1 | Tempo | 81.4 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
107.2 sezon ort. 101.9 | 100 hücumda sayı | 110.4 sezon ort. 102.9 |
44.7% sezon ort. 49.3% | eFG% | 58.6% sezon ort. 47.6% |
11.4% sezon ort. 13.5% | Top kaybı oranı | 17.3% sezon ort. 13.4% |
31.1% sezon ort. 20.8% | Hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 31.6% |
30.7% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 20.2% |
24.0% sezon ort. 30.9% | Üçlük payı | 30.0% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
110.4 sezon ort. 102.6 | 100 savunmada yenen sayı | 107.2 sezon ort. 100.7 |
58.6% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 44.7% sezon ort. 49.0% |
17.3% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 15.5% |
32.4% sezon ort. 33.2% | Rakip hücum ribaundu % | 31.1% sezon ort. 25.2% |
21.4% sezon ort. 23.7% | Rakip serbest atış oranı | 30.7% sezon ort. 25.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş TRC İnşaat · 43 dk+10.6 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 37 dk+9.5 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu İzmit Belediyespor · 26 dk+7.0 PIR
- Monika Grigalauskyte İzmit Belediyespor · 38 dk+6.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ezgi Manlacı İzmit Belediyespor · 23 dk−4.0 PIR
- Katsiaryna Snytsina Beşiktaş TRC İnşaat · 41 dk−3.9 PIR
- Avery Rochelle Warley İzmit Belediyespor · 24 dk−3.8 PIR
- Melek Selçok İzmit Belediyespor · 17 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ezgi Manlacı 50 top çalma barajını geçti
- Gizem Yavuz Yar 750 asist barajını geçti
- Monika Grigalauskyte 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş TRC İnşaat | 82.1 | 81.4 | 107.2 | 44.7% | 11.4% | 31.1% | 30.7% | 110.4 | 58.6% | 17.3% | 67.6% | 21.4% | -3.3 |
| İzmit Belediyespor | 80.6 | 81.4 | 110.4 | 58.6% | 17.3% | 32.4% | 21.4% | 107.2 | 44.7% | 11.4% | 68.9% | 30.7% | +3.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 31/75 (%41.3) | Saha İçi Şut | 36/70 (%51.4) |
| 26/57 (%45.6) | 2 Sayı | 26/49 (%53.1) |
| 5/18 (%27.8) | 3 Sayı | 10/21 (%47.6) |
| 21/23 (%91.3) | Serbest Atış | 7/15 (%46.7) |
| 39 | Ribaund | 43 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 22 | Asist | 20 |
| 8 | Top Çalma | 5 |
| 5 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 16 |
| 15 | Faul | 27 |
| 105 | Verimlilik (PIR) | 99 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Beşiktaş TRC İnşaat 1, İzmit Belediyespor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 19.10.2019Beşiktaş TRC İnşaat 88-89 İzmit Belediyespor
- 17.01.2020İzmit Belediyespor 81-85 Beşiktaş TRC İnşaat
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

