WbInsight

KBSL · 4. Hafta · 2019-2020 · 3 Kasım 2019 00:00

57 - 60

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Çankaya Üniversitesi Beşiktaş TRC İnşaat karşısında 3 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Beşiktaş TRC İnşaat1813151157
Çankaya Üniversitesi1023141360
Dört Faktör
Beşiktaş TRC İnşaatKategoriÇankaya Üniversitesi
Tempo
71.4
sezon ort. 75.6
Tempo
71.4
sezon ort. 69.6
Hücum
79.0
sezon ort. 103.4
100 hücumda sayı
85.0
sezon ort. 105.0
33.3%
sezon ort. 49.9%
eFG%
38.5%
sezon ort. 51.2%
8.8%
sezon ort. 13.6%
Top kaybı oranı
17.2%
sezon ort. 16.0%
15.6%
sezon ort. 21.9%
Hücum ribaundu %
27.5%
sezon ort. 28.7%
21.2%
sezon ort. 24.0%
Serbest atış oranı
24.6%
sezon ort. 23.3%
30.3%
sezon ort. 30.5%
Üçlük payı
34.4%
sezon ort. 43.3%
Savunma
85.0
sezon ort. 103.9
100 savunmada yenen sayı
79.0
sezon ort. 97.0
38.5%
sezon ort. 49.7%
Rakip eFG%
33.3%
sezon ort. 44.9%
17.2%
sezon ort. 16.2%
Zorlanan top kaybı
8.8%
sezon ort. 12.1%
27.5%
sezon ort. 33.5%
Rakip hücum ribaundu %
15.6%
sezon ort. 26.1%
24.6%
sezon ort. 23.6%
Rakip serbest atış oranı
21.2%
sezon ort. 21.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.