KBSL · 9. Hafta · 2019-2020 · 15 Aralık 2019 00:00
Beşiktaş TRC İnşaat 3. çeyreği 31-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş TRC İnşaat | 14 | 21 | 31 | 15 | 81 |
| Hatay BŞB. | 16 | 18 | 9 | 10 | 53 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.8 sezon ort. 75.5 | Tempo | 72.8 sezon ort. 70.7 |
| Hücum | ||
110.1 sezon ort. 101.8 | 100 hücumda sayı | 73.6 sezon ort. 103.6 |
47.2% sezon ort. 49.1% | eFG% | 32.6% sezon ort. 49.2% |
10.4% sezon ort. 13.6% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 12.9% |
31.0% sezon ort. 20.9% | Hücum ribaundu % | 27.1% sezon ort. 27.8% |
21.1% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 24.2% sezon ort. 20.5% |
26.8% sezon ort. 30.7% | Üçlük payı | 39.4% sezon ort. 39.5% |
| Savunma | ||
73.6 sezon ort. 104.6 | 100 savunmada yenen sayı | 110.1 sezon ort. 105.7 |
32.6% sezon ort. 50.1% | Rakip eFG% | 47.2% sezon ort. 49.8% |
14.1% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 10.4% sezon ort. 14.1% |
27.1% sezon ort. 33.6% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 30.0% |
24.2% sezon ort. 23.6% | Rakip serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 21.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ivon Anderson Beşiktaş TRC İnşaat · 38 dk+10.7 PIR
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 31 dk+7.4 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 14 dk+5.4 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş TRC İnşaat · 35 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 30 dk−20.7 PIR
- Asena Yalçın Hatay BŞB. · 17 dk−10.6 PIR
- Regan Ayleen Magarity Hatay BŞB. · 21 dk−5.5 PIR
- Haley Mc Closkey Peters Hatay BŞB. · 31 dk−4.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş TRC İnşaat | 73.6 | 72.8 | 110.1 | 47.2% | 10.4% | 31.0% | 21.1% | 73.6 | 32.6% | 14.1% | 72.9% | 24.2% | +36.5 |
| Hatay BŞB. | 72.0 | 72.8 | 73.6 | 32.6% | 14.1% | 27.1% | 24.2% | 110.1 | 47.2% | 10.4% | 69.0% | 21.1% | -36.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 29/71 (%40.8) | Saha İçi Şut | 19/66 (%28.8) |
| 20/52 (%38.5) | 2 Sayı | 14/40 (%35.0) |
| 9/19 (%47.4) | 3 Sayı | 5/26 (%19.2) |
| 14/15 (%93.3) | Serbest Atış | 10/16 (%62.5) |
| 48 | Ribaund | 42 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 18 | Asist | 13 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 12 |
| 16 | Faul | 15 |
| 105 | Verimlilik (PIR) | 47 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Beşiktaş TRC İnşaat 4, Hatay BŞB. 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-0
- 14.12.2019Beşiktaş TRC İnşaat 81-53 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

