KBSL · 6. Hafta · 2019-2020 · 24 Kasım 2019 00:00

70 - 76

| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 16 | 24 | 13 | 17 | 70 |
| Çankaya Üniversitesi | — | — | — | — | 76 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
35.6 sezon ort. 72.8 | Tempo | 35.6 sezon ort. 71.6 |
| Hücum | ||
98.2 sezon ort. 102.2 | 100 hücumda sayı | NaN sezon ort. 103.9 |
50.0% sezon ort. 48.2% | eFG% | 0.0% sezon ort. 50.5% |
14.9% sezon ort. 12.9% | Top kaybı oranı | 100.0% sezon ort. 16.0% |
81.8% sezon ort. 26.9% | Hücum ribaundu % | 4.2% sezon ort. 29.5% |
19.0% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 0.0% sezon ort. 23.3% |
33.3% sezon ort. 39.8% | Üçlük payı | 0.0% sezon ort. 42.8% |
| Savunma | ||
NaN sezon ort. 105.9 | 100 savunmada yenen sayı | 98.2 sezon ort. 95.9 |
0.0% sezon ort. 49.6% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 44.0% |
100.0% sezon ort. 13.8% | Zorlanan top kaybı | 14.9% sezon ort. 11.8% |
4.2% sezon ort. 31.0% | Rakip hücum ribaundu % | 81.8% sezon ort. 24.6% |
0.0% sezon ort. 21.4% | Rakip serbest atış oranı | 19.0% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Asena Yalçın Hatay BŞB. · 34 dk+5.9 PIR
- Haley Mc Closkey Peters Hatay BŞB. · 37 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 27 dk−9.4 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 40 dk−9.3 PIR
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 31 dk−3.6 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 16 dk−0.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 71.3 | 35.6 | 98.2 | 50.0% | 14.9% | 81.8% | 19.0% | NaN | 0.0% | 100.0% | 95.8% | 0.0% | NaN |
| Çankaya Üniversitesi | 0.0 | 35.6 | NaN | 0.0% | 100.0% | 4.2% | 0.0% | 98.2 | 50.0% | 14.9% | 18.2% | 19.0% | NaN |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 29/63 (%46.0) | Saha İçi Şut | 0/0 (%0.0) |
| 24/42 (%57.1) | 2 Sayı | 0/0 (%0.0) |
| 5/21 (%23.8) | 3 Sayı | 0/0 (%0.0) |
| 7/12 (%58.3) | Serbest Atış | 0/0 (%0.0) |
| 32 | Ribaund | 3 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 1 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 2 |
| 16 | Asist | 0 |
| 6 | Top Çalma | 0 |
| 1 | Blok | 0 |
| 12 | Top Kaybı | 1 |
| 18 | Faul | 0 |
| 74 | Verimlilik (PIR) | 2 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 23.11.2019Hatay BŞB. 70-76 Çankaya Üniversitesi
- 21.02.2020Çankaya Üniversitesi 71-73 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.