KBSL · 4. Hafta · 2019-2020 · 3 Kasım 2019 00:00

76 - 67

Hatay BŞB. 1. çeyreği 22-11 kazanarak farkı açtı. İzmit Belediyespor ikinci yarıda 47-37 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 22 | 17 | 23 | 14 | 76 |
| İzmit Belediyespor | 11 | 9 | 13 | 34 | 67 |
| Hatay BŞB. | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 70.8 | Tempo | 72.1 sezon ort. 77.8 |
| Hücum | ||
107.5 sezon ort. 101.7 | 100 hücumda sayı | 91.3 sezon ort. 103.8 |
53.2% sezon ort. 48.0% | eFG% | 43.8% sezon ort. 48.3% |
14.9% sezon ort. 12.9% | Top kaybı oranı | 18.7% sezon ort. 13.4% |
28.6% sezon ort. 27.7% | Hücum ribaundu % | 29.3% sezon ort. 31.8% |
20.6% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 15.4% sezon ort. 20.4% |
34.9% sezon ort. 39.7% | Üçlük payı | 38.5% sezon ort. 29.2% |
| Savunma | ||
91.3 sezon ort. 106.8 | 100 savunmada yenen sayı | 107.5 sezon ort. 100.7 |
43.8% sezon ort. 50.0% | Rakip eFG% | 53.2% sezon ort. 48.5% |
18.7% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 14.9% sezon ort. 15.2% |
29.3% sezon ort. 30.1% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 25.4% |
15.4% sezon ort. 21.8% | Rakip serbest atış oranı | 20.6% sezon ort. 26.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 23 dk+10.3 PIR
- Sasa Cado İzmit Belediyespor · 29 dk+9.8 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu İzmit Belediyespor · 18 dk+9.8 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 35 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 33 dk−21.6 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 33 dk−9.8 PIR
- Gamze Takmaz İzmit Belediyespor · 13 dk−6.7 PIR
- Ezgi Manlacı İzmit Belediyespor · 10 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Hülya Çoklar Asarcıklı 100. maçına çıktı
- Sasa Cado 250 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 70.7 | 72.1 | 107.5 | 53.2% | 14.9% | 28.6% | 20.6% | 91.3 | 43.8% | 18.7% | 70.7% | 15.4% | +16.2 |
| İzmit Belediyespor | 73.4 | 72.1 | 91.3 | 43.8% | 18.7% | 29.3% | 15.4% | 107.5 | 53.2% | 14.9% | 71.4% | 20.6% | -16.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 30/63 (%47.6) | Saha İçi Şut | 24/65 (%36.9) |
| 23/41 (%56.1) | 2 Sayı | 15/40 (%37.5) |
| 7/22 (%31.8) | 3 Sayı | 9/25 (%36.0) |
| 9/13 (%69.2) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 39 | Ribaund | 37 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 17 | Asist | 15 |
| 9 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 16 |
| 15 | Faul | 15 |
| 94 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Hatay BŞB. 2, İzmit Belediyespor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 02.11.2019Hatay BŞB. 76-67 İzmit Belediyespor
- 31.01.2020İzmit Belediyespor 79-66 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.