KBSL · 7. Hafta · 2019-2020 · 1 Aralık 2019 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 26-18 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 26 | 19 | 20 | 18 | 83 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | 18 | 13 | 16 | 20 | 67 |
| Galatasaray | Kategori | Beşiktaş TRC İnşaat |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.9 sezon ort. 75.6 | Tempo | 73.9 sezon ort. 75.5 |
| Hücum | ||
113.6 sezon ort. 108.9 | 100 hücumda sayı | 89.7 sezon ort. 102.9 |
58.2% sezon ort. 53.1% | eFG% | 44.5% sezon ort. 49.2% |
16.0% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 16.7% sezon ort. 13.2% |
25.0% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 21.4% |
26.2% sezon ort. 20.9% | Serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 24.0% |
29.5% sezon ort. 33.0% | Üçlük payı | 32.8% sezon ort. 30.4% |
| Savunma | ||
89.7 sezon ort. 94.0 | 100 savunmada yenen sayı | 113.6 sezon ort. 102.4 |
44.5% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 58.2% sezon ort. 48.7% |
16.7% sezon ort. 17.7% | Zorlanan top kaybı | 16.0% sezon ort. 16.2% |
23.1% sezon ort. 28.5% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 33.6% |
20.3% sezon ort. 21.1% | Rakip serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 23.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tilbe Şenyürek Galatasaray · 28 dk+7.9 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 31 dk+7.7 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 33 dk+5.4 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray · 15 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ivon Anderson Beşiktaş TRC İnşaat · 35 dk−14.4 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş TRC İnşaat · 33 dk−11.0 PIR
- Katsiaryna Snytsina Beşiktaş TRC İnşaat · 29 dk−6.9 PIR
- Dragana Stankovic Galatasaray · 13 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Victoria Macaulay 500 sayı barajını geçti
- Victoria Macaulay 250 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 73.0 | 73.9 | 113.6 | 58.2% | 16.0% | 25.0% | 26.2% | 89.7 | 44.5% | 16.7% | 76.9% | 20.3% | +24.0 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | 74.7 | 73.9 | 89.7 | 44.5% | 16.7% | 23.1% | 20.3% | 113.6 | 58.2% | 16.0% | 75.0% | 26.2% | -24.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Beşiktaş TRC İnşaat |
|---|---|---|
| 32/61 (%52.5) | Saha İçi Şut | 24/64 (%37.5) |
| 25/43 (%58.1) | 2 Sayı | 15/43 (%34.9) |
| 7/18 (%38.9) | 3 Sayı | 9/21 (%42.9) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 10/13 (%76.9) |
| 38 | Ribaund | 33 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 25 | Asist | 16 |
| 8 | Top Çalma | 11 |
| 0 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 14 |
| 22 | Faul | 16 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 72 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Galatasaray 3, Beşiktaş TRC İnşaat 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 30.11.2019Galatasaray 83-67 Beşiktaş TRC İnşaat
- 28.02.2020Beşiktaş TRC İnşaat 67-92 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

