KBSL · 6. Hafta · 2019-2020 · 23 Kasım 2019 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 24-9 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 9 | 10 | 12 | 17 | 48 |
| Galatasaray | 24 | 14 | 19 | 12 | 69 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.7 sezon ort. 73.9 | Tempo | 76.7 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
62.7 sezon ort. 75.8 | 100 hücumda sayı | 89.8 sezon ort. 110.2 |
32.6% sezon ort. 38.3% | eFG% | 40.3% sezon ort. 54.2% |
17.7% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 11.8% sezon ort. 14.9% |
17.8% sezon ort. 20.4% | Hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 27.7% |
12.1% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 21.6% |
28.8% sezon ort. 38.3% | Üçlük payı | 36.4% sezon ort. 32.6% |
| Savunma | ||
89.8 sezon ort. 122.3 | 100 savunmada yenen sayı | 62.7 sezon ort. 95.5 |
40.3% sezon ort. 56.6% | Rakip eFG% | 32.6% sezon ort. 47.6% |
11.8% sezon ort. 12.1% | Zorlanan top kaybı | 17.7% sezon ort. 17.7% |
31.4% sezon ort. 36.1% | Rakip hücum ribaundu % | 17.8% sezon ort. 28.9% |
14.3% sezon ort. 18.1% | Rakip serbest atış oranı | 12.1% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Fatma Dilara Azaklı Samsun Canik Belediye · 17 dk+9.9 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 19 dk+9.9 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 34 dk+7.2 PIR
- Tilbe Şenyürek Galatasaray · 18 dk+6.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Mısra Albayrak Galatasaray · 19 dk−16.4 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik Belediye · 28 dk−7.6 PIR
- Nena Trajchevska Samsun Canik Belediye · 18 dk−6.3 PIR
- Rebecca Teneile Harris Samsun Canik Belediye · 38 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 76.5 | 76.7 | 62.7 | 32.6% | 17.7% | 17.8% | 12.1% | 89.8 | 40.3% | 11.8% | 68.6% | 14.3% | -27.1 |
| Galatasaray | 76.8 | 76.7 | 89.8 | 40.3% | 11.8% | 31.4% | 14.3% | 62.7 | 32.6% | 17.7% | 82.2% | 12.1% | +27.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 21/66 (%31.8) | Saha İçi Şut | 28/77 (%36.4) |
| 20/47 (%42.6) | 2 Sayı | 22/49 (%44.9) |
| 1/19 (%5.3) | 3 Sayı | 6/28 (%21.4) |
| 5/8 (%62.5) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 43 | Ribaund | 53 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 11 | Asist | 22 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 2 |
| 15 | Top Kaybı | 11 |
| 15 | Faul | 11 |
| 46 | Verimlilik (PIR) | 87 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 1, Galatasaray 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 22.11.2019Samsun Canik Belediye 48-69 Galatasaray
- 21.02.2020Galatasaray 95-56 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

