KBSL · 26. Hafta · 2018-2019 · 13 Nisan 2019 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 35-16 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 16 | 18 | 9 | 20 | 63 |
| Galatasaray | 35 | 26 | 28 | 27 | 116 |
| Canik BLD. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.5 sezon ort. 80.5 | Tempo | 81.5 sezon ort. 72.1 |
| Hücum | ||
75.8 sezon ort. 86.1 | 100 hücumda sayı | 145.0 sezon ort. 95.9 |
38.7% sezon ort. 42.7% | eFG% | 65.2% sezon ort. 46.7% |
14.3% sezon ort. 18.0% | Top kaybı oranı | 8.2% sezon ort. 15.7% |
14.8% sezon ort. 26.3% | Hücum ribaundu % | 43.6% sezon ort. 28.2% |
9.3% sezon ort. 17.9% | Serbest atış oranı | 0.0% sezon ort. 19.9% |
57.3% sezon ort. 38.0% | Üçlük payı | 38.2% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
145.0 sezon ort. 115.8 | 100 savunmada yenen sayı | 75.8 sezon ort. 92.3 |
65.2% sezon ort. 53.7% | Rakip eFG% | 38.7% sezon ort. 46.7% |
8.2% sezon ort. 13.0% | Zorlanan top kaybı | 14.3% sezon ort. 19.1% |
43.6% sezon ort. 35.7% | Rakip hücum ribaundu % | 14.8% sezon ort. 27.0% |
0.0% sezon ort. 17.4% | Rakip serbest atış oranı | 9.3% sezon ort. 26.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Galatasaray · 22 dk+19.7 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 23 dk+13.8 PIR
- Monika Grigalauskyte Galatasaray · 17 dk+13.4 PIR
- İnci Güçlü Galatasaray · 24 dk+11.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Candide Öztürk Canik BLD. · 35 dk−12.1 PIR
- Deniz Çolakoğlu Canik BLD. · 35 dk−7.0 PIR
- Dilara Tongar Canik BLD. · 40 dk−2.5 PIR
- Betül Özcan Canik BLD. · 37 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 83.1 | 81.5 | 75.8 | 38.7% | 14.3% | 14.8% | 9.3% | 145.0 | 65.2% | 8.2% | 56.4% | 0.0% | -69.2 |
| Galatasaray | 80.0 | 81.5 | 145.0 | 65.2% | 8.2% | 43.6% | 0.0% | 75.8 | 38.7% | 14.3% | 85.2% | 9.3% | +69.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 22/75 (%29.3) | Saha İçi Şut | 50/89 (%56.2) |
| 8/32 (%25.0) | 2 Sayı | 34/55 (%61.8) |
| 14/43 (%32.6) | 3 Sayı | 16/34 (%47.1) |
| 5/7 (%71.4) | Serbest Atış | 0/0 (%0.0) |
| 30 | Ribaund | 63 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 46 |
| 17 | Asist | 36 |
| 5 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 8 |
| 3 | Faul | 10 |
| 47 | Verimlilik (PIR) | 176 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Canik BLD. 1, Galatasaray 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 05.01.2019Galatasaray 91-68 Canik BLD.
- 12.04.2019Canik BLD. 63-116 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

