KBSL · 4. Hafta · 2019-2020 · 3 Kasım 2019 00:00
Galatasaray maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 19 | 14 | 20 | 19 | 72 |
| Galatasaray | 16 | 22 | 21 | 22 | 81 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.7 sezon ort. 72.7 | Tempo | 72.7 sezon ort. 75.6 |
| Hücum | ||
97.2 sezon ort. 103.6 | 100 hücumda sayı | 113.4 sezon ort. 108.9 |
56.6% sezon ort. 51.1% | eFG% | 57.1% sezon ort. 53.1% |
26.8% sezon ort. 15.9% | Top kaybı oranı | 18.2% sezon ort. 14.6% |
29.6% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 36.7% sezon ort. 27.5% |
30.2% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 21.4% |
34.0% sezon ort. 35.7% | Üçlük payı | 41.3% sezon ort. 32.4% |
| Savunma | ||
113.4 sezon ort. 104.8 | 100 savunmada yenen sayı | 97.2 sezon ort. 93.5 |
57.1% sezon ort. 51.4% | Rakip eFG% | 56.6% sezon ort. 46.4% |
18.2% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 26.8% sezon ort. 17.2% |
36.7% sezon ort. 26.3% | Rakip hücum ribaundu % | 29.6% sezon ort. 28.1% |
15.9% sezon ort. 27.2% | Rakip serbest atış oranı | 30.2% sezon ort. 20.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Galatasaray · 25 dk+13.6 PIR
- Tilbe Şenyürek Galatasaray · 35 dk+4.6 PIR
- Bria Nicole Hartley Galatasaray · 37 dk+4.2 PIR
- Melis Talay ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 26 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 37 dk−11.5 PIR
- Sinem Ataş Galatasaray · 20 dk−8.8 PIR
- Gabriela Marginean ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 29 dk−7.2 PIR
- İlayda Güner ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 19 dk−4.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Tilbe Şenyürek 500 ribaund barajını geçti
- Gökşen Fitik 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 74.0 | 72.7 | 97.2 | 56.6% | 26.8% | 29.6% | 30.2% | 113.4 | 57.1% | 18.2% | 63.3% | 15.9% | -16.2 |
| Galatasaray | 71.4 | 72.7 | 113.4 | 57.1% | 18.2% | 36.7% | 15.9% | 97.2 | 56.6% | 26.8% | 70.4% | 30.2% | +16.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 26/53 (%49.1) | Saha İçi Şut | 31/63 (%49.2) |
| 18/35 (%51.4) | 2 Sayı | 21/37 (%56.8) |
| 8/18 (%44.4) | 3 Sayı | 10/26 (%38.5) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 9/10 (%90.0) |
| 27 | Ribaund | 30 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 15 | Asist | 27 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 1 |
| 22 | Top Kaybı | 15 |
| 15 | Faul | 17 |
| 69 | Verimlilik (PIR) | 100 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 3, Galatasaray 5 galibiyet aldı.
- 2018-2019 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 87-58 Galatasaray
- 2018-2019 · Galatasaray 64-70 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2017-2018 · Galatasaray 54-75 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2017-2018 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 78-79 Galatasaray
- 2016-2017 · Galatasaray 89-68 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.11.2019ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 72-81 Galatasaray
- 30.01.2020Galatasaray 90-79 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

