KBSL · 10. Hafta · 2019-2020 · 21 Aralık 2019 00:00
OGM Ormanspor maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 18 | 21 | 19 | 17 | 75 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | 21 | 18 | 16 | 15 | 70 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş TRC İnşaat |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.1 sezon ort. 74.6 | Tempo | 75.1 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
99.8 sezon ort. 107.4 | 100 hücumda sayı | 93.3 sezon ort. 102.7 |
41.9% sezon ort. 49.8% | eFG% | 43.8% sezon ort. 49.3% |
13.0% sezon ort. 12.7% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 13.3% |
36.2% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 21.4% |
18.9% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 23.8% |
31.1% sezon ort. 37.8% | Üçlük payı | 31.3% sezon ort. 30.5% |
| Savunma | ||
93.3 sezon ort. 100.8 | 100 savunmada yenen sayı | 99.8 sezon ort. 103.2 |
43.8% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 41.9% sezon ort. 49.6% |
15.5% sezon ort. 13.4% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 16.4% |
23.1% sezon ort. 23.5% | Rakip hücum ribaundu % | 36.2% sezon ort. 33.0% |
25.0% sezon ort. 16.1% | Rakip serbest atış oranı | 18.9% sezon ort. 23.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris OGM Ormanspor · 31 dk+10.4 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş TRC İnşaat · 36 dk+7.4 PIR
- Nina Bogicevic Beşiktaş TRC İnşaat · 34 dk+4.7 PIR
- Johannah Alison Leedham OGM Ormanspor · 25 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 33 dk−14.1 PIR
- Katsiaryna Snytsina Beşiktaş TRC İnşaat · 34 dk−10.5 PIR
- Ivon Anderson Beşiktaş TRC İnşaat · 39 dk−8.1 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 27 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Bahar Çağlar Ökten 200 top çalma barajını geçti
- Katsiaryna Snytsina 150. maçına çıktı
- Nilay Kartaltepe 250. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 75.2 | 75.1 | 99.8 | 41.9% | 13.0% | 36.2% | 18.9% | 93.3 | 43.8% | 15.5% | 76.9% | 25.0% | +6.5 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | 75.0 | 75.1 | 93.3 | 43.8% | 15.5% | 23.1% | 25.0% | 99.8 | 41.9% | 13.0% | 63.8% | 18.9% | -6.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş TRC İnşaat |
|---|---|---|
| 27/74 (%36.5) | Saha İçi Şut | 26/64 (%40.6) |
| 19/51 (%37.3) | 2 Sayı | 22/44 (%50.0) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 13/14 (%92.9) | Serbest Atış | 14/16 (%87.5) |
| 47 | Ribaund | 39 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 18 | Asist | 16 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 4 |
| 12 | Top Kaybı | 13 |
| 16 | Faul | 17 |
| 86 | Verimlilik (PIR) | 80 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada OGM Ormanspor 1, Beşiktaş TRC İnşaat 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-0
- 20.12.2019OGM Ormanspor 75-70 Beşiktaş TRC İnşaat
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

