KBSL · 9. Hafta · 2019-2020 · 14 Aralık 2019 00:00
Birevim Elazığ İl Özel İdare 4. çeyreği 40-17 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 20 | 18 | 27 | 40 | 105 |
| OGM Ormanspor | 11 | 19 | 29 | 17 | 76 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.1 sezon ort. 75.7 | Tempo | 80.1 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
130.1 sezon ort. 103.3 | 100 hücumda sayı | 95.7 sezon ort. 107.7 |
62.0% sezon ort. 50.3% | eFG% | 40.3% sezon ort. 49.8% |
10.0% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 9.3% sezon ort. 12.9% |
24.3% sezon ort. 28.8% | Hücum ribaundu % | 16.3% sezon ort. 30.6% |
17.3% sezon ort. 21.2% | Serbest atış oranı | 38.8% sezon ort. 22.9% |
37.3% sezon ort. 36.8% | Üçlük payı | 34.3% sezon ort. 37.6% |
| Savunma | ||
95.7 sezon ort. 105.7 | 100 savunmada yenen sayı | 130.1 sezon ort. 98.7 |
40.3% sezon ort. 51.7% | Rakip eFG% | 62.0% sezon ort. 48.1% |
9.3% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 10.0% sezon ort. 13.7% |
16.3% sezon ort. 23.2% | Rakip hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 23.4% |
38.8% sezon ort. 28.8% | Rakip serbest atış oranı | 17.3% sezon ort. 16.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Birevim Elazığ İl Özel İdare · 38 dk+29.8 PIR
- Kübra Erat Birevim Elazığ İl Özel İdare · 30 dk+5.4 PIR
- Nihan Demirkol Tolğay Birevim Elazığ İl Özel İdare · 26 dk+4.5 PIR
- Manolya Kurtulmuş Birevim Elazığ İl Özel İdare · 15 dk+2.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç OGM Ormanspor · 35 dk−16.3 PIR
- Kia Niema Vaughn Birevim Elazığ İl Özel İdare · 39 dk−5.1 PIR
- Courtney Lynne Paris OGM Ormanspor · 36 dk−4.9 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 29 dk−2.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Miray Şahin 150. maçına çıktı
- Nihan Demirkol Tolğay 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 80.7 | 80.1 | 130.1 | 62.0% | 10.0% | 24.3% | 17.3% | 95.7 | 40.3% | 9.3% | 83.7% | 38.8% | +34.4 |
| OGM Ormanspor | 79.4 | 80.1 | 95.7 | 40.3% | 9.3% | 16.3% | 38.8% | 130.1 | 62.0% | 10.0% | 75.7% | 17.3% | -34.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 39/75 (%52.0) | Saha İçi Şut | 25/67 (%37.3) |
| 24/47 (%51.1) | 2 Sayı | 21/44 (%47.7) |
| 15/28 (%53.6) | 3 Sayı | 4/23 (%17.4) |
| 12/13 (%92.3) | Serbest Atış | 22/26 (%84.6) |
| 45 | Ribaund | 35 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 23 | Asist | 18 |
| 3 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 8 |
| 23 | Faul | 17 |
| 129 | Verimlilik (PIR) | 80 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-0
- 13.12.2019Birevim Elazığ İl Özel İdare 105-76 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

