WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2019-2020 · 1 Aralık 2019 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

76 - 82

OGM Ormanspor maçı 6 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi1021242176
OGM Ormanspor18210082
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriOGM Ormanspor
Tempo
71.6
sezon ort. 69.6
Tempo
71.6
sezon ort. 74.8
Hücum
103.5
sezon ort. 103.9
100 hücumda sayı
117.4
sezon ort. 106.4
54.0%
sezon ort. 50.3%
eFG%
55.3%
sezon ort. 49.0%
16.4%
sezon ort. 16.0%
Top kaybı oranı
7.8%
sezon ort. 12.9%
19.4%
sezon ort. 29.1%
Hücum ribaundu %
21.2%
sezon ort. 30.2%
16.1%
sezon ort. 23.8%
Serbest atış oranı
16.7%
sezon ort. 24.1%
45.2%
sezon ort. 42.7%
Üçlük payı
31.8%
sezon ort. 37.7%
Savunma
117.4
sezon ort. 94.9
100 savunmada yenen sayı
103.5
sezon ort. 100.3
55.3%
sezon ort. 43.7%
Rakip eFG%
54.0%
sezon ort. 48.7%
7.8%
sezon ort. 12.1%
Zorlanan top kaybı
16.4%
sezon ort. 13.3%
21.2%
sezon ort. 25.7%
Rakip hücum ribaundu %
19.4%
sezon ort. 23.6%
16.7%
sezon ort. 21.8%
Rakip serbest atış oranı
16.1%
sezon ort. 16.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.